Cyberpunk 2077’nin yama ve DLC’si yayınlandı

0

Oyun severlerin bir hayli merak ettiği Cyberpunk 2077’nin yaması ve DLC’si sonunda geldi. Ekip, yaptığı paylaşımla yama ve DLC hakkında bilgi verdi. Kullanıcıları üzecek konu ise dosyanın boyutu. Ücretsiz DLC ve 1.3 yaması için 36 GB yer ayırmanız gerekiyor.

Cyberpunk 2077 ilk ücretsiz DLC’siyi yayınladı. Sadece bu değil, aynı zamanda 1.3 yaması da ekip tarafından paylaşıldı. PC için açıklanan boyutu ise oldukça fazla. Yeni yama ve DLC için PC ve konsolda 36,3 GB’lık alan bulunması lazım.

Oyun, yapılan açıklamayla birlikte PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation ve Stadia platformlarında erişime açıldı. Kullanılan herhangi cihaza yüklenebileceği ekipler tarafından belirtildi.

Oyun, aldığı bu yamayla birlikte yine birçok şeyi değiştirdi. Güncelleme sayesinde hataların birçoğu giderildi. Yama sayesinde oyun daha akışkan bir hale geldi. Ayrıca güncelleme animasyon ve grafik gibi öğeleri de olumlu anlamda etkiledi.

İlk ücretsiz DLC oldu

Cyberpunk 2077 için ilk DLC de yayınlanmış oldu. Oyun severler için biraz sürpriz olan DLC, ayrıca ücretsiz şekilde sağlanabiliyor. DLC sayesinde oyuna ekstra ürünler eklenecek. Ancak bu eklentileri ekip, kozmetik ile sınırlı tuttuğunu söylediği. Kullanıcılar, oyun içinde kozmetik olarak değişiklikler yapabilecek.

Ücretsiz DLC ile birlikte mini görevlerde oyun severlere sunulacak. Ancak ilerleyen dönemlerde hikaye genişlemesi de yer alacak. DLC içinde;

  • Archer Quartz
  • Johnny Silverhand Farklı Görünümler
  • Luminescent Punk Ceketi ve Syn Leather Deltajock Ceketi bulunuyor.

Cevap bırakın