Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri yayınlandı

0

10 Aralık 2020’de piyasaya sürülecek olan Cyberpunk 2077 için önerilen sistem gereksinimleri yayınlandı… GeForce RTX 3070’i ışın izleme için resmi olarak önerilen ekran kartı olarak yer alıyor.

CD PROJEKT RED, Cyberpunk 2077 için önerilen sistem gereksinimleri RTX özelliğiyle oyunu deneyimlemek için önerilen ekran kartlarını içerecek şekilde güncelledi. GeForce RTX 3070, ışın izleme için resmi olarak önerilen ekran kartı olarak yer alıyor.

Yılın en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077 10 Aralık’ta piyasaya sürülecek. GeForce RTX bilgisayarlar bu nefes kesici oyunda DXR ışın izlemeli yansımalar, dağınık aydınlatma, ortam kapanması ve gölgelerin yanı sıra NVIDIA DLSS ile zenginleştirilerek mümkün olan en iyi Cyberpunk 2077 deneyimini sunacak.

Cyberpunk 2077’yi GeForce NOW’da oynamak mümkün

Bir GeForce RTX PC veya dizüstü bilgisayarı olmayan oyuncular NVIDIA’nın bulut oyun hizmeti GeForce NOW aracılığıyla piyasaya sürüldüğünde RTX ile geliştirilmiş Cyberpunk 2077’yi oynayabilecek.

GeForce NOW, düşük kaliteli teçhizatlara Cyberpunk 2077’yi RTX özelliği açık olarak yayınlama gücü verecek. Çarpıcı yapım buluttan akışla tüm cihazlarda ve Steam, UPlay ve Epic Games Store gibi mağazalardaki mevcut PC kitaplığında anında oynanabilecek.

Cevap bırakın