Cyberpunk 2077 ile ilgili çarpıcı detay

0

Cyberpunk 2077 ile gelen yeni özellik özetle şu; çocuklar ve senaryo NPC’leri dışında herkese saldırmak mümkün… Detaylar haberimizde…

Açık dünya oyunlarında genel olarak farklı varyasyonlarla karşılaşmak mümkün. Bazı oyunlarda sadece sohbet imkanı verilen karakterler, bazı oyunlarda da çeşitli sorumlulukları yerine getiriyor. Bunların yanında çoğu zaman ise çeşitli kısıtlamalar ile karşı karşıya kalıyor. CD Projekt Red’in yeni oyunu olan Cyberpunk 2077 ile yeni özellikler bu kısıtlamaların önüne geçeceğe benziyor. Hatta konu üzerine masoncool4566 rumuzlu bir Reddit kullanıcısının “Şehirde ne tür barbarlıklara kalkışabiliriz? Sıradan insanlara da saldırabilecek miyiz?” sorusunu CDPR’e yönelttiğini belirtmeden geçmeyelim.

Kullanıcının CDPR’den aldığı cevabın ise yeni oyun hakkında bir takım bilgiler verdiğini ifade edelim. Çünkü CDPR’den gelen cevapta NPC’ler ve çocuklar hariç şehirde bulunan herkese düşmanca tavırlar gösterilebileceği yönünde oldu. Evet, Cyberpunk 2077’nin yeni versiyonunda çocuklar ve senaryo NPC’leri dışında istenen herkese saldırılabileceği resmi olarak açıklanmış oldu.

2020’de geliyor!

Bu arada Cyberpunk 2077 çıkış tarihi belli oldu. İddialı yapım, eklenen yeni özellikleri ile kullanıcılarla buluşacak ve oyunun çıkış tarihi 16 Nisan 2020 olarak belirlenmiş durumda. Yeni oyunda farklı bir yol haritası belirleyen CDPR’in oyun severleri şimdiden heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın