Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerSosyal MedyaCristiano Ronaldo 50 milyon Instagram takipçisine ulaştı

  Cristiano Ronaldo 50 milyon Instagram takipçisine ulaştı

  c.ronaldo

  İspanyol futbol kulübü Real Madrid’in 31 yaşındaki kanat oyuncusu Cristiano Ronaldo, popüler fotoğraf ve video paylaşım ağı Instagram’da 50 milyon takipçiye ulaştı. Tüm zamanların en fazla Instagram takipçisine sahip futbolcusu olan Ronaldo, başarıyı hayranları ile paylaştığı 15 saniyelik bir video ile kutladı. Haberin devamında yer alan videoda oğluyla samimi görüntüler sergileyen yıldız isim, gelişmeyi ‘inanılmaz bir başarı’ şeklinde yorumlarken oğlunun ‘’bu doğru’ diye bağırması üzerine gülüşmeler oldu. İyi seyirler…

  drHmH1apkHI[vsw id=”drHmH1apkHI” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  Öte yandan Cristiano Ronaldo, tüm sosyal ağlarda toplam 200 milyonun üzerinde takipçiye ulaştı. Bu da bir diğer kilometre taşı durumunda. Söz konusu rakamlara ulaşabilen çok az sayıda isim var. Bunlar arasında Taylor Swift, Justin Bieber ve Kim Kardashian sayılabilir.

  En çok takipçili futbolcular

  Instagram’a geri döndüğümüzde ise Cristiano Ronaldo’nun en fazla takipçiye sahip futbolcu olduğu görülüyor. 50 milyon takipçisi bulunan süper starı, 43,8 milyon takipçiyle Barselona’nın Brezilyalı futbolcusu Neymar ve 37,7 milyon takipçiyle bir diğer Barselona’lı yıldız, Arjantinli Lionel Messi izliyor.

  Ekran Resmi 2016-02-27 19.33.16

  Ronaldo, paylaşımlarıyla da büyük ilgi görüyor; her paylaşımı milyonlarca beğeni alan ismin takipçi sayısı konusunda, futbolcular nezdinde geride bırakılması –en azından bu sene için- pek mümkün görünmüyor.

  Sosyal medya dünyasına dair gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN