Counter-Strike Nexon: Zombies için yeni Sandbox modu duyuruldu

0

Dünya genelinde popüler olan Counter-Strike Nexon: Zombies’de yayınlanan yeni mod ile birlikte insanlara karşı zombiler dönemi başlıyor. İşte detaylar…

2014 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu, sayısız saatler boyunca yeniden dirilenlerle savaşıyor, orijinal Counter-Strike ile birebir aynı vuruş hissine sahip yapımda zombilerle savaşılıyor.

Nexon ise şimdi yapımın hayranlarını yepyeni ve çok beklenen Stüdyo Modu ile şaşırtmaya hazırlanıyor. Ücretsiz olarak edinilebilen Stüdyo Modu ile oyuncular, bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş dinamik oynanış deneyimine bir de yaratıcılık ve bir şeyler inşa etme yeteneğini ekleme şansına erişiyor. Oyuncular gerçek birer harita tasarımcısı haline gelirken, yarattıkları haritaları da diğer oyuncular ya da düşmanlarıyla paylaşabiliyor.

Counter-Strike Nexon: Zombies’in Stüdyo Modu, yeni haritalar ve seviyeler yaratabilmek adına sonsuz seçenek ile birlikte oyunculara sunuluyor. Build Scanner License, Build Minigun License ve Build License 2 Type yardımıyla oyuncular bir araya geliyor, yeni haritalar dizayn ediyor veya oyunda yer alan altı farklı haritayı istedikleri gibi modifiye edebiliyorlar.

Modun içerisinde yer alan tuzaklar, engeller, saklanma alanları, düşman ya da dost yapay zeka oyuncular ile birlikte her oyuncuya kendi zombi cehennemini yaratma imkanı tanınıyor.

Cevap bırakın