Cosa, yeni nesil akıllı oda termostatını duyurdu

0

Yerli teknoloji markası Cosa, yeni nesil akıllı termostat modelinin kısa süre içerisinde satışa sunulacağını duyurdu. İşte detaylar…

Akıllı enerji yönetimine yönelik ürünleri ile tanınan Cosa, yeni nesil akıllı termostat modelini lanse etti. Yeni model, zarif tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekti.

Yeni akıllı termostat, ev, uyku, dışarı modları, lokasyon bazlı ve haftalık programlama özellikleri ile akıllı ve konforlu bir kullanım deneyimi vaat ediyor.   Ev sıcaklığının hem akıllı telefonlar üzerinden hem de internete gerek duyulmaksızın termostatın dokunmatik ekranı üzerinden kolaylıkla kontrolüne imkan tanıyan aygıt, böylelikle enerji yönetimini daha tasarruflu hale getirmeyi amaçlıyor.

Tercihe göre hem duvara asılı, hem de masa üzerinde kullanılabilen ve pilli kullanım özelliği ile odadan odaya da taşınabilen Yeni Cosa, ilk kez 7-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek ISK-SODEX fuarında kullanıcıyla buluşacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Cosa’nın Kurucu Ortağı ve aynı zamanda İTÜ Enerji Planlaması ve Yönetimi Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Dr. Emre Erkin: Edindiğimiz bilgi birikimi, piyasa ihtiyaçları ve değerli kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler bizlere müşterilerimize daha da iyi bir müşteri deneyimi yaşatma motivasyonu verdi ve yeni nesil ürünümüzü geliştirmeye karar verdik. Yeni Cosa, pilli çalışacak şekilde geliştirildi. Yani, ister pille, ister adaptör ile çalıştırma seçenekleri mevcut. Öte yandan, klimalarımızı kontrol edebilme altyapısına da sahip olan Cosa, dört mevsim kullanılabilen tasarruf dostu akıllı bir ev cihazı oldu…” dedi.

Cevap bırakın