Corsair oyuncular için yeni RAM’lerini tanıttı

0

Oyuncular için ekipman geliştiren önemli firmalardan biri olan Corsair, RGB’li yeni RAM’lerini tanıttı. Corsair’in yeni RAM’leri yüksek frekans hızları ile dikkat çekiyor.

Donanım alanında başarılı işlere imza atan Corsair, son dönemde oyuncular için geliştirdiği yüksek performanslı ürünleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Corsair şimdide oyunculara hitap eden RAM ürün gamına yeni modelleri ekledi.

Dominator Platinum RGB adını taşıyan bu RAM’lerin 2 farklı sürümü bulunuyor. Platinum RGB 10 katmanlı baskılı devre kartına sahip. Bu sayede yüksek performanslar oyunculara sunuyor.

Corsair’den oyuncuların rüyalarını süsleyen RAM!

3.000 MHz hızında çalışan Dominator Platinum RGB RAM modeli üst düzey oyunculara hitap ederken, 4.800 MHz’de çalışan Dominator Platinum RGB RAM modeli ise profesyonel oyuncuların rüyalarını süslüyor. Tabii bu performansın bir de bedeli var.

Dominator Platinum RGB 3.000 MHz 16 GB (8X2) fiyatı 159.99 dolar etikete sahip. Platinum RGB’nin 4.800 MHz sürümü ise 864.99 dolar ve bu modelin 128 GB RAM kurulumu ise tam 1.564 dolar fiyat etiketi ile dudak uçuklatıyor.

3.000 MHz hızına sahip olan Corsair RAM’lerin piyasadaki bu segmentte yer alan diğer modellerden daha hızlı olduğu söyleniyor. 4.800 MHz’lik modeller ise şimdilik rakipsiz olarak gösteriliyor.

Oyun dünyasına dair öne çıkan diğer haberler için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın