Consumer Reports’a göre en iyi akıllı telefon iPhone 11 Pro Max

0

Güvenilir araştırma kuruluşu Consumer Reports’a göre yılın en iyi akıllı telefonu açıklandı: iPhone 11 Pro Max! İşte detaylar…

Tüketici eğilimlerini belirleyen araştırmaları ile tanınan Consumer Reports, geçtiğimiz ay tanıtılan iPhone 11 Pro Max’in mevcut akıllı telefonlar arasında ‘en iyisi’ olduğunu öne sürüyor. Çok sayıda teknoloji otoritesine göre yılın en iyi akıllı telefonu olarak gösterilen iPhone 11 Pro Max, böylelikle prestijli yüksek bir övgü daha almış oluyor.

Kurum, Apple’ın en yeni akıllı telefonundaki pil dayanıklılığının altını çiziyor. Testlere göre 40 saati aşkın pil dayanıklılığı sergilediği kaydedilen modelin elde ettiği dayanıklılık süresine yaklaşan bir model dahi bulunmuyor. Geçtiğimiz yıl ki iPhone XS Max de yine 27,5 saatlik şarj dayanıklılığıyla dikkat çekmişti. Öncül modele kıyasla 10 saatin üzerinde daha uzun mobilite imkanı tanıyan iPhone 11 Pro Max, sektörde çıtayı yukarıya taşımış oluyor.

Öte yandan Pro Max’in kamera sisteminin de rakipsiz olduğu belirtildi. Üçüncü bir mercekle gelen yeni akıllı telefon, daha geniş açıya sahip fotoğraflar ve çok daha gelişmiş video deneyimi ile öne çıkıyor.

Yeni iPhone’un suya dayanıklılık ve düşme testlerinde de iyi notlar aldığı ifade edildi.

Yeni iPhone modeli, kısa süre içerisinde MediaMarkt mağazaları ve MediaMarkt.com.tr üzerinden satın alınabilecek.

Cevap bırakın