Computex 2021tarihi açıklandı

0

Computex 2021 fuarı her yıl olduğu gibi Haziran ayı başında yapılacak…

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok sektörden çok sayıda etkinlik iptal edilirken teknoloji dünyasında bu iptallerden payını almaya devam ediyor. Son olarak Haziran ayı içerisinde yapılması planlanan Computex 2020 fuarı pandemi nedeniyle iptal edilen etkinlikler arasına dahil olmuştu. Normalleşme sürecine girdiğimiz şu günlerde bazı etkinlik ve konferanslar tarih ertelemesi seçeneğini kullanırken Computex 2020 fuarı tamamen iptal edildi. İptal duyurusu ile birlikte önümüzdeki yıl yapılacak Computex 2021 fuarı için tarih açıklaması da yapıldı.

Computex 2021 tarihi erkenden belli oldu…

Yapılan duyuruda iptal haberi gelirken bir de tarih duyurusu yapıldı. Duyuruya göre Computex fuarı her yıl yapıldığı gibi Haziran ayı başında yapılacak. 1-5 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan Computex 2021 fuarı ile etkinlik, zorunlu olarak 2019 yılından 2021 yılına atlamış olacak.

Computex fuarında birçok teknoloji firması halihazırda geliştirdiği yeni ürünleri ve yeni donanımlarını paylaşıyordu. Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından birisi olan Computex fuarının iptal edilmesi ile birlikte teknoloji firmalarının ürünlerinin tanıtımlarını kendilerinin düzenleyeceği etkinliklerde yapması bekleniyor.

Önümüzdeki dönemde tanıtılması beklenen yeni ürünlerin başında ise Intel Rocket Lake işlemcileri, Nvidia Ampere kartları ve Ryzen 4000 gibi ürünler yer alıyor…

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın