Coldplay, sanal gerçeklik konseri ile evinize geliyor!

0

Coldplay grubunun Chicago’daki konseri, ilk kez Samsung Gear VR teknolojisini kullanılarak tüm dünyaya canlı olarak yayımlanacak. İşte detaylar…

Samsung’un müşteri memnuniyetini artırmak ve kullanıcılarının özel teklif ve fırsatlardan yararlanmasını sağlamak için hayata geçirdiği Samsung Members uygulaması ses getirecek bir etkinlik ile Türkiye’deki faaliyetini genişletiyor.

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan Coldplay grubunun Chicago’daki konseri Samsung sahibi olmanın bir ayrıcalığı olarak tüm Samsung Gear VR ve uyumlu akıllı telefon sahipleri tarafından 18 Ağustos saat 04:30’dan itibaren canlı olarak izleyebilecek. Konseri saat farkı nedeniyle canlı izleyemeyecek olan Coldplay hayranları ve teknoloji meraklıları ise, 21 Ağustos’tan itibaren Ekim ayı sonuna kadar konserin tekrarını izleyebilecek.

Samsung ve Live Nation iş birliği ile gerçekleştirilen ve Coldplay’in 5 milyon kişiyi ağırlayan “A Head Full of Dreams” turunun Chicago’daki konserini kapsayan bu müzik şovu, havai fişek ve lazer şovlarıyla renklenecek. Samsung Members uygulaması ve Samsung VR yayını sayesinde Coldplay hayranları konserin coşkusunu evlerinin rahatlığında ve hiçbir ek ücret ödemeden yaşayabilecekler.

Bu deneyimi yaşamak isteyenlerin Samsung Members uygulamasını yüklü olduğu uyumlu bir Samsung akıllı telefon ile birlikte Oculus destekli Samsung Gear VR ekipmanına sahip olmaları gerekli.

Cevap bırakın