Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımÇok fonksiyonlu yazıcı tavsiyeleri

  Çok fonksiyonlu yazıcı tavsiyeleri

  Çok fonksiyonlu yazıcılar, yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinası ve fotoğraf baskı makinası işlevlerini tek cihazda toplayan çözümler. Kullanışlılığı nedeniyle büyük ilgi gören, öğrenciler, evden çalışanlar ve küçük ofisler için ideal olan çok marifetli yazıcı önerilerimi bu yazıda bir araya getirdim.

  Hem evden çalışanlar hem örgün eğitim görenler hem de uzaktan eğitime devam edenler için teknolojik donanımlara ihtiyaç ve talep giderek artıyor. Birçok kişi evlerine eğitim ya da iş ortamını kurmaya odaklanırken, masaüstü bilgisayar, taşınabilir bilgisayar ve tablet bilgisayarlar ilk sırada gelen teknolojik donanımlar olma konumunu koruyor. Bilgisayar dışında, baskı, fotokopi, tarama ve fotoğraf ihtiyaçları için çok fonksiyonlu yazıcı ürünlerine yoğun talep yaşanıyor.

  Ev ya da küçük ofis tipi yazıcılar söz konusu olduğunda tüm ihtiyaçlara cevap veren, çok fonksiyonlu çözümler öne çıkıyor. Tüm ihtiyaçlar derken, bir yazıcının farklı boyutlarda kâğıda baskı yapabilmesinin yanında, fotokopi, tarayıcı ve mümkünse fotoğraf baskısı da yapabiliyor olmasını tercih ediyor kullanıcılar. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan hem ekonomik fiyatlı hem de tüm ihtiyaçları karşılamaya aday ürünler öneriyorum. Hazırsanız hemen başlayalım:

  HP Smart Tank 515

  HP Smart Tank 515

  Size tavsiye edeceğim ilk yazıcı, HP firmasının Smart Tank 515 modeli. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi fonksiyonlarına sahip olan bu ürün, termal mürekkep püskürtme teknolojisi kullanıyor. Windows ve Mac işletim sistemli bilgisayarlarla uyumlu olan bu yazıcı, 4800 x 1200 DPI çözünürlükte siyah-beyaz ve renkli baskılar yapabiliyor. USB bağlantı noktası bulunan bu yazıcı, kablosuz iletişim teknolojisi olarak da Wi-Fi’ı içeriyor. Dakikada siyah-beyaz olarak 11, renkli olarak 5 sayfa baskı alabiliyor.

  EPSON EcoTank L3260

  EPSON EcoTank L3260

  Bir başka seçenek ise EPSON firmasının Ecotank L3260 modeli. Inkjet tanklı yazıcı olan bu ürün, MicroPiezo baskı teknolojisini kullanıyor. 5760 x 1440 DPI çözünürlükte siyah-beyaz ve renkli baskılar alabileceğiniz bu yazıcı, Windows ve Mac işletim sistemli bilgisayarlarla uyumlu. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi fonksiyonları bulunan, dakikada siyah-beyaz olarak 10, renkli olarak 5 sayfa basabilen bu yazıcı, USB, Wi-Fi ve Wi-Fi Direct bağlantı teknolojilerini destekliyor.

  CANON Pixma G3470

  CANON Pixma G3470

  Listeme aldığım son yazıcı, CANON firmasının Pixma G3470 modeli. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi fonksiyonlarına sahip olan bu ürün, Inkjet baskı teknolojisi kullanıyor. 4800 x 1200 DPI çözünürlükte baskı alabilen bu yazıcı, Windows ve Mac işletim sistemli bilgisayarlarla uyumlu. Bağlantı teknolojileri olarak USB ve Wi-Fi destekli olan CANON’un bu ürünü, dakikada siyah-beyaz olarak 11, renkli olarak 6 sayfa baskı alabiliyor.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim çok fonksiyonlu yazıcı modelleri bu kadar. Tabii ki daha fazla seçenek raflarda mevcut. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm yazıcı modelleri için buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Yayıncılar için mikrofon önerileri

  Kahve makinesi satın alma rehberi

  Güncel şipşak fotoğraf makinesi modelleri

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN