CoD: Infinite Warfare Sabotage 31 Aralık’ta PS4’te!

0

cod_iw_dlc1_sabotage_horizontal_keyart_uk_v1

Yeni Call of Duty içeriği geliyor; Activision ve Infinity Ward, Call of Duty: Infinite Warfare’in ilk DLC Harita Paketi Sabotage ile ilgili detayları paylaştı. Hepsi de birbirinden farklı görünüşe ve oynanışa sahip dört yeni çokluoyuncu haritası ve 90’larda, göl kenarındaki terk edilmiş bir yaz kampında geçen yeni Zombies işbirliği deneyimi Rave in the Redwoods’u içeren Sabotage ilk olarak PlayStation 4 için 31 Ocak 2017’de yayınlanacak ve sonrasında da diğer platformlar için çıkacak.

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies deneyiminin heyecan dolu yeni bölümü Rave in the Redwoods oyuncuları 90’lara götürerek ürkütücü anlatımına devam ediyor. Kötü adamımız olan gizemli film yönetmeni Willard Wyler geri dönüyor ve kahramanlarımızı bir başka korku filminin içinde hapsediyor.

Rave in the Redwoods Zombies içeriğine ek olarak Sabotage içinde dört yeni çokluoyuncu haritası da bulunuyor:

  • Noir – Fütürist Brooklyn gecelerinden esinlenen karanlık ve kirli şehir haritası Noir arkaplanında distopik bir geleceğin yer aldığı, ölümcül bir şehir içi savaş alanını çevreleyen kafeler ve parklarla dolu klasik üç kulvarlı bir harita.
  •    Neon – Şehir savaşları için tasarlanan sanal eğitim merkezi Neon ortaya bir anda arabaların ve diğer binaların çıkabildiği ve düşmanların vurulduklarında yüzlerce piksele bölündüğü dijitize edilmiş bir savaş arenası.
  • Renaissance – Kuzey İtalya’da geçen Renaissance oyuncuları klasik mimarisi ve binalarıyla aksiyonu kanallara ve şehrin mahallelerine taşıyan Venedik’in dar sokaklarında oyuncuları karşı karşıya getiriyor.
  • Dominion –Modern Warfare 2’nin klasik Afghan haritasının Mars’ta geçen yenilenmiş hali olan Dominion orijinalin tüm unutulmaz yapılarını ve oynanışını korurken merkeze düşmüş bir gemiyi yerleştiriyor ve yeni hareket sisteminin avantajlarından faydalanan birkaç da yenilik ekliyor.

Call of Duty: Infinite Warfare satın almak için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın