Çocuklara teknolojik hediyeler

Çocuklara teknolojik hediyeler

0

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çok az bir zaman kaldı. 23 Nisan onların günü olduğu için elbette hediye bekleyişine de girdiler. Peki siz çocuğunuzun bayramında ona ne alacağınıza karar verdiniz mi? Biz sizlere yardımcı olalım. İşte çocuklara teknolojik hediyeler…

cocuklara-teknolojik-hediyeler

Çocuklara teknolojik hediyeler

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanıyor. Çocuklar bu mutlu günde okullarında gösterilerine büyük bir heyecanla hazırlıyorlar ve kendilerine özel bu günün sonuna kadar keyfini çıkarıyorlar. Tabii kendi bayramlarında hediye bekleyişine girdiklerini de söylemek yanlış olmaz. Bu 23 Nisan’da çocuklarınıza onu çok mutlu edecek teknolojik bir hediye alabilirsiniz. Oyun oynamaya meraklı çocuklar için oyun konsolu ya da yenilikçi bir teknoloji olan giyilebilir teknoloji kategorisindeki akıllı saatleri tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuzu her an takip edebilirsiniz

Teknolojiye meraklı olan çocuklar giyilebilir teknoloji ürünlerine de bir o kadar meraklı. Çocuğunuza bu 23 Nisan’da giyilebilir saat almak isterseniz Wiky’nin Watch 2 modeli ideal bir tercih olabilir. Dokunmatik ekrana sahip olan bu akıllı saati çocuğunuz oldukça rahat bir şekilde kullanabilecek. Bu saati çocuğunuz kadar siz de seveceksiniz. Çünkü üründe ebeveynlere özel geliştirilmiş bazı özellikler de mevcut. Örneğin, çocuğunuz akıllı saatini kolundan çıkarttığında ve 3 dakika içerisinde takmadığında, üzerinde bulunan sensörler sayesinde sizlere ‘saat çıkarıldı’ alarmı gelecek. Bunun dışında çocuğunuzun görüşme yapabileceği kişileri siz belirleyebiliyorsunuz. 15 kişiye kadar tanımlamanın yapıldığı Wiky Watch 2’de çocuğunuz başka kişiler ile görüşme yapamıyor.

Wiky Watch ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Çocuğunuzu sadece 10 kişi arayabilir

Bir diğer akıllı saat de Alcatel’in Move Time modelindeki akıllı saati olabilir. 0.95 inç ekrana sahip olan bu ürün yalnızca 153 gram ağırlığında. Özelliklerine gelince; Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuzu her an takip edebilir ve nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz. Elektronik çit özelliği sayesinde çocuğunuz belirlediğiniz alanın dışına çıktığında size bir uyarı bildirimi geliyor. Bunun dışında çocuğunuz sizin belirlediğiniz 10 kişi tarafından aranabiliyor ve sadece tanımlanan kişilere arama yapabiliyor. Herhangi bir acil durumda çocuğunuz SOS tuşuna basarak size ve önceden rehbere tanımladığınız kişilere hem mesaj ile konum gönderebiliyor ve arama yapabiliyor. Alcatel Akıllı Çocuk Saati, IP65 seviyesinde suya ve toza dayanıklılık özelliği ile de rahat bir kullanım sunuyor. Ürünün mavi kırmızı ve turuncu mavi renk seçenekleri mevcut.

Alcatel Kidswatch ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Üstün kalitede oyun deneyimi

Çocuklara teknolojik hediyeler dedik. Çocukları en çok mutlu edecek teknolojik hediyelerden bir diğeri de hiç şüphesiz oyun konsolları. Microsoft’un Xbox One X modelindeki oyun konsolu, şık tasarımı ve güçlü teknik özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Xbox One X, varolan oyun kütüphanesindeki tüm oyunları daha hızlı ve daha yüksek FPS’de çalıştırabiliyor. Tüm Xbox One aksesuar ve oyunları Xbox One X ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Yeni konsol, herhangi bir konsoldan yüzde 40 daha güçlü olması ile gerçek 4K deneyimi imkanı sunabiliyor. 12 GB DDR5 bellek de oyunlarda ciddi bir hız avantajı sağlıyor. 1080p televizyonlarda bile daha iyi görüntü verecek olan Xbox One X, 4K Blu-ray oynatıcıya da sahip. Ayrıca yeni konsol video ve oyunlarda HDR ve Dolby Atmos desteği de sunuyor. Ürünün sahip olduğu 1 TB bellek ile çocuğunuz oyunları kaydetme konusunda sıkıntı yaşamaz.

Xbox One X 1 TB oyun konsolu ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın