Çocuklara alınabilecek en iyi teknolojik hediyeler

0

Teknoloji hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Günlük yaşantımızda iletişimden tutun finansal işlemlere kadar pek çok noktada teknolojik ürünlerden ve hizmetlerden faydalanıyoruz. Söz konusu kullanım alanları ise her geçen gün genişliyor. 

Örneğin daha iyi bir ebeveyn olmak için teknolojiden faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Sizler için çocuğunuz için alabileceğiniz teknolojik ürünleri bir araya getirdik. 

Oyun konsolları

Neyse ki takip ve kontrol, çocukların ihtiyacı olan tek şey değil. Her çocuğun eğlenmesi ve güzel bir çocukluk geçirmesi gerekiyor. Ne yazık ki içinde bulunduğumuz bahçesiz şehir hayatında ve pandemi şartlarında bu pek de mümkün değil. 

Teknoloji burada da imdadımıza yetişerek bizler için bir alternatif sunuyor. Çocuğunuza bir oyun konsolu alarak evde de eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Oynamasını istediğiniz oyunlara göre Xbox, PlayStation veya Switch arasında bir seçim yapabilir ve onun için favori ebeveyn olabilirsiniz. 

Xbox Series S satın almak için buraya tıklayın!

Eğitim için tablet

Teknoloji, çocuğunuzun eğitim hayatı için de faydalı olabilir. Uzaktan yapılan dersler ve tekrarlar için ise bir bilgisayar şart. Günümüzde kullanım kolaylıklarını ve fiyatlarını düşünürsek bu konudaki en önemli ürünlerin başında ise tablet geliyor. 

Çocuğunuz için bütçenize uygun bir tablet seçebilir ve bu sayede eğitim hayatını teknoloji ile destekleyebilirsiniz. Buna ek olarak boş zamanları için de bir eğlence aracına sahip olduğunuzu düşünürsek, oldukça mantıklı bir alım olduğunu söylemek mümkün. 

Galaxy Tab A8 satın almak için buraya tıklayın!

JBL JR310BT kablosuz kulaküstü çocuk kulaklığı

Müzik dinlemek, yediden yetmişe herkesin en sevdiği aktivitelerden biri. Bu konudaki en iyi performansı ise boyutundan dolayı kuşkusuz kulak üstü kulaklıklar veriyor. Ancak standart kulaklıklar ne yazık ki çocuklarımızın kafa yapısına pek de uygun değil. 

Bu noktada ise devreye JBL JR310BT kablosuz kulaküstü çocuk kulaklığı giriyor. Çocuklar için ideal boyda olan ürün, 32 ohm sürücüleri sayesinde oldukça ideal bir ses deneyimi sunuyor. Aynı zamanda Bluetooth desteğiyle de düşük gecikmeli kablosuz bir deneyimi beraberinde getiriyor.

JBL JR310BT satın almak için buraya tıklayın!

TCL MT40X akıllı çocuk saati

Anne ve babaların en büyük korkularının başında çocuklarının başına bir şey gelmesi geliyor. Özellikle büyük şehirlerdeki tehlikeler, ebeveynler için işleri zorlaştırabiliyor. Neyse ki teknoloji, burada da imdadımıza yetişiyor. 

TCL MT40X akıllı çocuk saati sayesinde çocuğunuzu her yerde ve koşulda gözlemleyebilirsiniz. Özellikle konum takibi özelliği ile dikkat çeken cihaz, aynı zamanda çocuğunuz için harika bir hediye olma özelliği taşıyor. 

TCL MT40X satın almak için buraya tıklayın!

WIKY Watch 4G

Listemizdeki bir diğer akıllı saat ise WIKY Watch 4G. Özellikle sahip olduğu ön kamera ile dikkat çeken akıllı çocuk saati, sizlere dilediğiniz zaman çocuğunuzla görüntülü konuşma imkanı sunuyor. Cihaz, adından da anlaşıldığı üzere bunu 4G bağlantısı sayesinde yapıyor. 

Buna ek olarak tıpkı TCL MT40X’te olduğu gibi konum ve çeşitli sensörler üzerinden kontrol etme imkanı sağlıyor. 

TCL MT40X satın almak için buraya tıklayın!

Çocuklar için 23 Nisan coşkusu MediaMarkt’ta! 22-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen kampanyanın detaylarını görüntülemek için buraya tıklayın!

Cevap bırakın