Çocuğunuza karne hediyesi ne alacaksınız?

Çocuğunuza karne hediyesi ne alacaksınız?

0

Bu Cuma okullar sömestr tatiline giriyor. Bütün bir yarı dönem çalışan çocuklar da karne hediyesi bekleyişi içerisindeler. Onlara ne alacağınıza hâlâ daha karar vermediyseniz biz size yardımcı olalım. Sizler için birkaç ürün seçtik. Çocuğunuza karne hediyesi ne alacaksınız?

çocuğunuza karne hediyesi ne alacaksınız?

Çocuğunuza karne hediyesi ne alacaksınız?

Eylül ayında koşturma içerisinde başlayan, büyük alışverişlerle devam eden okul maratonunda ilk yarıya gelindi. Bu Cuma okullar sömestr tatiline giriyor ve eğitim öğretime 15 gün ara veriliyor. Yarı dönem süresince çalışan çocuğunuz için tatil programları yapmışsınızdır. E tabii bir de başarılarını taçlandırmak için ona bir karne hediyesi de alacaksınızdır. Ne alacağınıza karar veremiyorsanız biz size yardımcı olabiliriz. Çocuklar teknolojik ürünlere artık oldukça meraklı. Hem eğlenmesi hem de öğrenmeye devam etmesi için ona bir tablet alabilirsiniz. Belki de içinde oyunları olan bir oyun konsolu da olabilir. Ya da oyunlarını daha heyecanlı hale getirmek için ona bir oyuncu kulaklığı hediye edebilirsiniz.

Hem eğlensin hem öğrensin

Okullar kapanıyor ve çocuklarınızdan ‘karne hediyesi ne alacaksınız’ soruları gelmeye başladı. Ona hem öğrenmesi hem de eğlenmesi için bir tablet hediye edebilirsiniz. Lenovo’nun 4 8 modeli yerinde bir tercih olabilir. Ürünün özelliklerini sizler için sıralayalım. 1280×800 çözünürlüklü HD ekranı ile geniş görüş açısı sunarak mükemmel bir görsel deneyim yaşatıyor. 8 inçlik canlı ekranı, şık ve dayanıklı oluşu, uzun pil ömrü ve üstün performansı ile dikkat çekiyor. 8,3 mm inceliğinde ve 320 gram hafifliğinde olan Tab 4 8’i çocuğunuz rahatlıkla yanında taşıyabilir. Tab 4 8’in dikkat çeken özelliklerinden biri de üstün performansı. 64 bitlik, dört çekirdekli, güçlü Qualcomm Snapdragon işlemcisi, 2 GB bellek ve 16 GB depolama alanıyla kolay, hızlı ve keyifli bir kullanım olanağı sunuyor. 4G ağlara bağlanarak yüksek yükleme, indirme ve akış hızı da sağlayan Tab 4 8, uygun fiyata yüksek performans arayanlar için biçilmiş kaftan.

LENOVO Tab 4 8 tablet ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Biraz da oyun zamanı

Çocuğunuza karne hediyesi olarak bir oyun konsolu alabilirsiniz. Emin olun ki çok hoşuna gidecektir. Nintendo’nun Switch modelini size önerebiliriz. 6.2 inç çoklu dokunmatik ekranı ile fonksiyonel bir kullanımı destekleyen Nintendo Switch konsol, 1280×720 HD ekran çözünürlüğü sunuyor. Televizyon ekranına bağlanarak full HD oyun oynanmasına fırsat veren modelin 32 GB’lık depolama alanı microSD slotu ile daha da genişletilebiliyor. Özel olarak tasarlanan Nvidia Tegra GPU işlemcisine sahip olan Nintendo Switch, 2 buçuk ila 6 buçuk saat aralıklarındaki pil ömrü ile dikkat çekiyor. Oynanan oyuna göre pil ömrü değişen konsol, USB Type-C portu ile şarj ediliyor.

NINTENDO Switch konsol ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Daha eğlenceli oyunlar için

Çocuğunuza karne hediyesi ne alacaksınız? Eğer çocuğunuz bilgisayarda, konsolda ya da herhangi bir akıllı cihazda oyun oynamaya meraklıysa ona bir oyuncu kulaklığı hediye edebilirsiniz. Logitech’in G430 Surround kulaküstü kulaklık modeli iyi bir tercih olabilir. Çocuğunuz bu kulaklık modelinde oyunu, geliştiricinin istediği şekilde duyabilir. Dolby 7.1 ses çıkışı, onu ses tüm olası yönlerden geliyormuş gibi çevreler. Kulaklıkları ona uyacak şekilde 90 derecelik açı aralığında döndürebilir. Yassı tasarımı kulaklıkları taşımayı kolaylaştırıyor ve boynun etrafında daha rahat tutulmasını sağlıyor. Gürültü engelleyici mikrofon sayesinde mikrofonu yalnızca onun sesini alacak şekilde ayarlayabilir. G430 kulaklık süngerleri saatler boyunca kullandıktan sonra bile yumuşak dokunuş rahatlığı sunmak için sportif performans sağlayan kumaşla kaplı. Kumaşı çıkarıp yıkayarak kulaklığın şeklini korumasını sağlayabilirsiniz.

LOGITECH G430 Surround kulaklık ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın