Çocuğunuz için laptop önerileri

Çocuğunuz için laptop önerileri

0

Okullar açılalı neredeyse 1 ay oldu ve çocuklar yeni eğitim öğretim yılında derslerine çalışmaya başladılar. Tabii ki okuldan eve gelince de ödevlerini yapmak için yoğun bir temponun içerisindeler. Ona yeni teknolojilerle donatılmış bir laptop hediye ederek daha rahat ve kolay bir çalışma alanı sağlayabilirsiniz. İşte çocuğunuz için laptop önerileri…

çocuğunuz için laptop önerileri

Çocuğunuz için laptop önerileri

Çocuklar hayata dair tüm kazanımlarını daha erken yaşlarda okula giderek almaya başlıyorlar. Farklı branşlarda aldıkları dersler onları ileride değerini daha iyi anlayacakları, topluma yararlı birer birey haline getiriyor. Tabii eğitim sadece okulda derslere girerek olmuyor. Çocuğunuz eve geldiğinde bir süre dinlendikten sonra ona verilen ödevler üzerinde de çalışmaya başlıyor. Sizler de ebeveynler olarak çocuğunuza çok daha rahat ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak için ona bir laptop alabilirsiniz. İnternetin sınırsız dünyasını da düşünürseniz sonsuz bilgi de onun için oldukça faydalı olacaktır. Biz de sizler için bazı laptop modelleri seçtik. İşte çocuğunuz için laptop önerileri…

Lenovo Ideapad 320 a9 9420

Çocuğunuz için alacağınız laptop aslında çok minimal bir kullanım amacıyla alınacağı için fazla profesyonel bir ürün bakmanıza gerek yok. Üstün performansı ve şık tasarımıyla ortaya çıkan Lenovo Ideapad 320 a9 9420 çocuğunuz için ideal bir laptop olabilir. Ürünün özelliklerini şöyle sıralayalım: Platin gri, akik siyahı, erik mor, kar beyazı, kot mavi ve mercan kırmızı olmak üzere altı farklı renk seçeneği bulunan ve yekpare kasadan üretilmiş olan Lenovo Ideapad 320 a9 9420, 15.6 inç ekran boyutu ile HD görüntü kalitesi sunuyor. 4 GB RAM bellek boyutu ile bu dizüstü bilgisayarda pek çok uygulama, program, oyun ve daha pek çok işlem kolaylıkla çalışıyor. AMD A9 9420 işlemcisi olan Lenovo Ideapad 320, 3.0 GHz hızda çalışıyor. 1 TB depolama alanı olan dizüstü bilgisayarın USB ve HDMI girişlerinin olduğunun da altını çizelim.

LENOVO Ideapad 320 a9 9420 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Casper C300.3060

Sizlere tavsiye etmek istediğimiz bir diğer laptop modeli de Casper’ın C300.3060 modeli. Parlak gümüş renk seçeneğiyle birlikte gelen bu dizüstü bilgisayar modeli, Intel Celeron N3060 işlemci kullanıyor. İşletim sisteminde ise Windows 10 Home işletim sistemi tercih edilmiş. Dizüstü bilgisayarın ekran boyutu 15.6 inç ve 1366×768 çözünürlük sunuyor. 2 MP HD dahili web kamerası bulunan laptop modelinde 4 GB bellek mevcut. 500 GB depolama alanının bulunduğu bilgisayarın 2 adet USB 2.0, 1 adet de USB 3.0 girişi var. HDMI, kulaklık ve mikrofon girişlerinin de olduğunun altını çizelim.

CASPER C300.3060 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

HP 3FY36EA

Çocuğunuz için laptop önerileri dedik ve HP’nin 3FY36EA modelini önermek istiyoruz. 15.6 inç ekran boyutunda tasarlanan dizüstü bilgisayar çocuğunuzun ders çalışırken en iyi arkadaşı olacaktır. 4 GB bellekle birlikte gelen laptop modeli, Intel’in Pentium N3710 işlemcisini kullanıyor. Windows 10 Home 64 işletim sistemine sahip dizüstü bilgisayarın depolama alanı ise 500 GB. USB ve kulaklık girişleri bulunan bilgisayarın aynı zamanda SD kart okuyucusu da mevcut.

HP 3FY36EA ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Acer ES1 533 P8VL

Sizlere son olarak önermek istediğimiz ürün de Acer’ın ES1 533 P8VL modeli. 15.6 inçlik bir model olan dizüstü bilgisayar, Intel’in Pentium N4200 işlemcisini kullanıyor. 4 GB belleğe sahip bilgisayar, Windows 10 Home işletim sistemiyle birlikte geliyor. 500 GB depolama alanı bulunan dizüstü bilgisayarın, okuldan verilen CD’leri çalıştırması için DVD sürücüsü de mevcut.

ACER ES1 533 P8VL ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın