Çocuğunuz için karne hediyesi

0

Okula giden çocukların dört gözle beklediği sömestr tatili sonunda geldi. Cuma günü ilk yarıyılın son ders zili çalacak ve çocuklar karnelerini alarak 15 gün sürecek sömestr tatiline girecekler. İlk dönemi başarıyla tamamlayan çocuklar elbette güzel bir karne hediyesini hak ediyor. Peki, ona ne alacaksınız? Sizler için çocuğunuz için karne hediyesi alternatiflerini hazırladık…

cocugunuz icin karne hediyesi

Çocuğunuz için karne hediyesi

Bir eğitim-öğretim yılının daha ilk yarısını tamamlıyoruz. Çocuklar 15 gün sürecek tatilin heyecanını yaşarken, karneleri ile ilgili de ayrı bir heyecan içerisindeler. Karneler başarılı gelirse aileler de bu başarıyı mükâfatlandırmak için bir hediye sözü verdi bile. Peki, çocuğunuza ne hediye almayı planlıyorsunuz? Bu dönemin çocuklarının teknoloji ile olan ilgisi kaçınılmaz. Bu nedenle ona alacağınız teknolojik bir hediye onu çok mutlu edecektir. Biz size ilk önerimizi sunalım. Çocukların derslerden, ödevlerden ve okuldan uzak durmakla ilgili akıllarına ilk gelen aktivite oyun oynamak oluyor. Hibrit bir tasarıma sahip olan yeni oyun konsolu Nintendo Switch, çocuğunuzu mutlu edecek bir hediye olacaktır. Konsol, klasik oyun konsolları gibi televizyona bağlanarak kullanılabildiği gibi, aynı zamanda sahip olduğu tablet modülü sayesinde dışarıda kullanım imkanı da sunuyor. Nintendo Switch tabletin iki yanına takılıp çıkartılan Joy-Con isimli iki kumanda farklı oyunlar için şekil değiştiriyor ve bazı oyunlarda ayrı ayrı, bazı oyunlarda ise birleştirilip tek kumanda gibi işlev görüyor. Switch, tablet modundayken sekiz benzer cihaz Wi-Fi ile birbirine bağlanabiliyor ve çocuğunuz arkadaşlarıyla birlikte de oyun oynayabiliyor.

Nintendo Switch ürününü incelemek ve satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Şimdi oyun zamanı

Oyun oynamaya meraklı çocuklar için bir diğer hediye seçeneği kablosuz bir oyuncu mouse’u olabilir. Logitech’in G403 modelindeki kablosuz mouse’u çocuğunuzu mutlu edebilir. Mouse’un sol ve sağ tarafındaki kauçuk kavrama yerleri, oyun oynarken uzun süreli konfor için elin şeklini alıyor ve uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermiyor. 1 ms’lik bildirim hızı sayesinde G403, standart mouse’lardan 8 kata kadar daha hızlı bir kullanım sağlıyor. Bu da mouse hareket ettirildiğinde ya da tıklandığında, ekrandaki yanıtın neredeyse anlık olduğu anlamına geliyor. Ayrıca ürünün 6 adet programlanabilir tuşu sayesinde çocuğunuz, oyun içi eylemleri basitleştirebilir ve karmaşık görevleri hızla gerçekleştirebilir.

Logitech G403 ürününü incelemek ve satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Tablet güzel bir tercih olabilir

Çocukların ilgisini çeken bir diğer teknolojik ürün de tabletler. Lenovo’nun Tab3 A7-10 modeli çocuğunuz için güzel bir hediye seçeneği olabilir. 3450 mAh bataryası ile maksimum 10 saate kadar pil ömrü sunan Tab3 A7-10 ile çocuğunuz, film izleyebilir, oyun oynayabilir ya da sosyal medyada gezinebilir. 7 inç IPS ekrana sahip olan ürün, MediaTek 1,3 GHz dört çekirdekli işlemcisiyle oyun oynarken veya video izlerken daha kaliteli bir teknoloji deneyimi yaşatıyor. Ayrıca çocuğunuz, Tab3’ün çift kamerasının sunduğu ayrıcalıklardan da faydalanabilir. Kaliteli görüntüler, eşsiz videolar yakalamak için 2 megapiksel arka kamerayı ya da mükemmel selfie’ler çekmek için ön kamerayı kullanmak da mümkün.

Lenovo Tab3 A7-10 ürününü incelemek ve satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Cep telefonuna kimse hayır demez

Çocuğunuz için karne hediyesi seçeneklerinden biri de cep telefonu olabilir. Onun için ona sizin de her zaman ulaşabilmenizi sağlayacak bir akıllı telefon hediye edebilirsiniz. Biz Casper’ın VIA A1 modelini öneriyoruz. 5.5 inç ekran genişliğine sahip akıllı telefon, 64 GB gibi yüksek dahili hafıza kapasitesi, gerçek 4.5G bağlantı hızı, 1,8 GHz hızında 8 çekirdek ve 4 GB bellek sayesinde maksimum hız ve performansı, parmak izi ile cihaz ve uygulama güvenliği seçenekleri, dual pencere özelliği ile aynı anda iki uygulama kullanma imkanı veren özelleştirilmiş yazılımı ile çocuğunuz için ideal bir tercih olabilir.

Casper VIA A1 ürününü incelemek ve satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın