CNR Games Week başlıyor!

0

Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı CNR Games Week İstanbul, 6 Haziran’da CNR EXPO Yeşilköy’de açılıyor.

Türkiye’de oyun ekosistemi, gerek yazılım, gerekse donanım tarafında büyük bir hızla büyürken bu alandaki etkinliklerin sayısı ve kapasitesi de her geçen yıl daha fazla artıyor. Bu kapsamda ülkemizde artık gelenekselleşen fuarlardan biri de CNR Games Week. Bu yıl 6-9 Haziran 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan fuar, endüstrinin birçok yönüyle buluşma noktalarından birini temsil edecek.

Dijital oyun dünyasının en yeni oyunları, teknolojileri ve fenomen oyuncuları 6-9 Haziran’da CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı CNR Games Week İstanbul’da buluşacak. Tüm oyun severlerin bir araya geleceği CNR Games Week İstanbul’da, en son teknolojiye sahip VR platformları, son dönem piyasaya çıkan bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, konsollar, bağımsız oyun geliştiricileri, kutu oyunları gibi birçok yeni teknoloji bir arada sergilenecek.

Ödüllü turnuvalar düzenlenecek

Türkiye’de 850 milyon doları aşan büyüklüğe ulaşan oyun sektörünün önemli aktörlerinin bir araya geleceği fuarda; PUGB, Fortnite, League Of Legends, CS:GO, FIFA 18, Hearthstone, Rocket League ve PES 18 gibi turnuvalar da düzenlenecek.

Söz konusu turnuvaların özellikle genç oyun meraklıları tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Üniversite takımlarının da yarışacağı turnuvalarda dereceye girenlere çeşitli ödüller verileceği belirtiliyor.

CNR EXPO Yeşilköy Adres:

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın…

Cevap bırakın