Civilization 6 için Vietnam & Kublai Khan eklentisi çıktı!

0

5. DLC paketi Civilization VI – New Frontier Pass –  Vietnam & Kublai Khan Pack 28 Ocak Perşembe günü çıktı. Vietnam & Kublai Khan Pack’i Civilization VI – New Frontier Pass sahibi olan ya da bireysel olarak paketi satın alan herkes oynayabilir.

Vietnam & Kublai Khan Pack, yeni bir lider ve medeniyet, Çin ve Moğolistan için yeni bir alternatif lider olarak Kublai Khan, yeni bir oyun modu ve yeni bir bölge – Koru ve Sığınak’ta iki yeni bina içeren Preserve’i içeriyor.

Yeni oyun modu, ekonomik bir imparatorluk kurmanıza ve madeni para havuzlarında yüzme fantezilerinizi yaşamanıza olanak tanıyan Monopolies & Corporation * olarak adlandırıldı.

Yeni oyun modu ile, yinelenen kaynaklar etrafında bütün bir endüstri yaratabileceksiniz. Endüstriler, ana şehirlerine güçlü güçlendirmeler ve düzenli olarak Great Merchant puanları sağlar; daha fazla toplamaya devam ederseniz, bir endüstriyi bir şirkete yükseltebilirsiniz.

Şirketleriniz, borsa ve liman binalarına yerleştirilmiş Ürünler oluşturmanıza izin verir. Lüks bir kaynağın küresel arzına hakim olmayı başarırsanız, muazzam miktarda altın ve turizm üreten bir tekel yaratabilirsiniz. Oyunun pack’i strateji severler için biçilmiş kaftan özetle.

 *Monopolies & Corporations modu ana oyunla kullanılabilir. Bazı lükslere erişmek için Rise & Fall genişlemesi gerekir. Rise & Fall genişlemesi ayrı satılır.

Cevap bırakın