Citroën, mobilite teknolojilerini CES 2022’de tanıttı

0

Mobilite dünyasının yenilikleriyle dikkat çekmeye devam eden Citroën, mobilite teknolojilerini 2022 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) sergiledi.

Fransız üretici, 5-8 Ocak 2022 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın önde gelen elektronik, teknoloji ve inovasyon fuarında mevcut ve gelecekteki ulaşım vizyonu olan Citroën Skate ve Citroën Ami’yi sahneye çıkardı. Otonom bir teknoloji platformu olarak dikkat çeken Skate, kullanıcılarını şehir içerisinde bir noktadan diğerine taşırken onlara benzersiz bir araç içi deneyimi yaşatıyor.

Bununla birlikte, geçtiğimiz ay içerisinde Türkiye lansmanı da gerçekleştirilen ve Mart ayından itibaren satışa çıkacak olan elektrikli mobilite çözümü Citroën Ami de CES’in yıldızları arasında yer alıyor. Ami, hem bireysel kullanıcıların hem de profesyonellerin mikro mobilite ihtiyaçlarına cevap veririken, erişilebilir, elektrikli ve ultra kompakt yapısı ile de dikkat çekiyor.

Herkes için mobilite mottosu ile geleceğin ulaşım teknolojilerine öncülük eden Citroën, dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından bir tanesi olan CES’e elektrikli mobilite çözümleriyle damga vuruyor. Otonom Ulaşım Vizyonu Konsepti ve Citroën Ami, Las Vegas’ta gerçekleştirilen 2022 CES’te Citroën’in mevcut ve gelecekteki ulaşım ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümlerini gözler önüne seriyor.

Citroën için geleceğin ulaşımı temiz, paylaşımlı ve bağlantılı. Citroën Otonom Ulaşım Vizyonu konsepti, kullanıcılara ilgili deneyim ve hizmetlerle kişiye özel ulaşım sağlayarak bu felsefeyi somutlaştırıyor. Citroën sayesinde kullanıcıların sürüşe odaklanması gerekmiyor. Bunun yerine serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendiriyor ve seyahat deneyimlerinin tadını çıkartıyorlar.

Cevap bırakın