Cisco yeni WAN uç platformu ile güvenli bulut kullanımını hızlandırıyor

0

Cisco, uygulamalara güvenli ve otomatik erişim imkânı sunacak yeni Geniş Alan Ağı (WAN) uç platformunu piyasaya sürüyor. Cisco Catalyst 8000 Uç Platformu, işletmelere, bulut, veri merkezi ve uç nokta genelinde uygulamalara güvenli bağlantı ve görünürlük için esnek seçenekler sunarak bulut teknolojilerinin kullanımını hızlandırıyor.

CİSCO, müşterilerin bulut teknolojisi kullanımını hızlandırmasını ve bulut, veri merkezi ve uç noktada yer alan uygulamalara güvenli ve otomatik bağlantı sağlamasını mümkün kılacak yeni Geniş Alan Ağı (WAN) uç platformunu duyurdu.
Cisco’nun sezgisel ağ portföyünün temel bir parçası olan Catalyst 8000 Uç Nokta ürün grubu, müşterilere yenilikçi ve yüksek performanslı bir yönlendirme platformu sağlıyor. Dahili analiz özellikleri sayesinde yeni platform, ağ ve uygulama sorunlarının daha iyi görülmesini sağlarken, bilgiye dayalı kararlar alınmasını mümkün kılarak kullanıcı deneyimini optimize ediyor.

Şirketler bulut teknolojilerine geçişi hızlandırıp, daha çeşitli uygulamaları çalıştırmak ve performansı artırmak için uç noktalara daha fazla bilgi-işlem gücü ayırdıkça, BT ekipleri ağlarında çalışan uygulamalar üzerinde daha fazla karmaşıklık ve daha az kontrol sorunu ile karşı karşıya kalıyor. Bu zorluklar, çevikliği ve güvenli bağlantı deneyimleri sunma kabiliyetini sınırlıyor. Yeni Cisco Catalyst 8000 Uç Platformu, WAN uç noktasını dönüştürüp, bulut, veri merkezi ve uç nokta genelinde uygulamalara otomatik ve güvenli bağlantı sunarak müşterilerin daha çevik olmasına yardımcı oluyor.

Cevap bırakın