Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiÇift Micro-SIM’li LG G4’ün satışlarına başlandı

  Çift Micro-SIM’li LG G4’ün satışlarına başlandı

  Bild_LG-G4-Lifestyle_01

  Android işletim sistemine sahip akıllı telefon pazarındaki en popüler modellerden biri olan LG G4, kısa süre önce Türkiye pazarıyla buluştu. Güney Kore menşeili teknoloji şirketinin özellikle G2 ve G3 ile yakaladığı başarının devamındaki modelin daha düşük fiyat ya da daha farklı özelliklere sahip çeşitli versiyonları da tanıtılmaya veya satışa sunulmaya başlandı.

  Geçtiğimiz günlerde LG G4c ve G4 Stylus modellerini tanıtan teknoloji şirketinin çift Micro-SIM yuvasına sahip yeni bir varyantı da bazı ülkelerde satışa sunuldu. LG G4 H818N model koduyla Hong Kong pazarında yer alan model, LTE desteği sunuyor ve ilgili ülke için fiyatı da yaklaşık 600 Euro’ya tekabül ediyor.

  lg-g4-1280x804

  Fiyatlar yakın

  Çift SIM desteğine sahip LG G4’ün H818P model kodu ile Suudi Arabistan, Tayland gibi başka pazarlarda da satışa çıktığı görülüyor. Ukrayna’da ise çift SIM’li model H818 kodu ile tanımlanıyor. Ülkelere göre ayrılan model isimlendirmelerinin haricinde cihazların genellikle aynı ya da 15 doların altında farklara sahip fiyat etiketleri ile listelendikleri görülüyor.

  LG’nin GX serisine dair ortaya çıkan modellerinin yanı sıra başka varyant modellerinin de tanıtılması yönünde beklenti devam ediyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN