Çift ekranlı ve kapaklı Samsung Galaxy W2019 ile tanışın

0

Samsung, kapaklı tasarıma sahip yeni modeli ile karşımızda. Kapaklı amiral gemisi Samsung Galaxy W2019 resmi olarak tanıtıldı.

Samsung Galaxy W2019 Özellikleri

Samsung Galaxy W2019 kapaklı tasarıma sahip yeni bir amiral gemisi. Resmi olarak tanıtımı yapılan model, W2018’in devamı niteliğinde. Yeni akıllı telefon modelinde 2 adet 4.2 inç boyutunda S-AMOLED ekran bulunuyor ve bu ekranlar 1920×1080 çözünürlüğe sahip. Ayrıca Gorilla Glass ile koruma altına alınan ekranlar dokunmatik özellik taşıyor. Yeni amiral gemisi Galaxy W2019 gümüş ve roze olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunuyor. Yan kısımda parmak izi sensörü de bulunuyor.

Snapdragon 845 ile gelen Galaxy W2019, 6 GB RAM’iyle dikkat çekiyor. Dahili depolama alanı konusunda iki farklı alternatif mevcut; 128 GB ve 256 GB. Cihazın batarya kapasitesi ise 3070 mAh.

Modelin arka kısımda çift kamera bulunuyor. Her iki kamerada 12 megapiksel çözünürlük sunuyor. Bu kameralardan biri ana kamera olarak belirlenmiş, diğer kamera ise sabit F2.4 diyafram özelliğini kullanıyor. Kameraların öne çıkan diğer özellikleri ise 2 kat optik yakınlaştırma ve optik görüntü sabitleme şeklinde. Yavaş çekim özelliği saniyede 960 kare olan kameralar, video kaydını Full HD olarak gerçekleştiriyor. Samsung Galaxy W2019, Android 8.1 Oreo yüklü şekilde kullanıcıya ulaşıyor.

Tasarımı nostaljiyi modern hayata yansıtıyor…

Kapaklı modellerin neredeyse unutulduğu günümüzde son model bir akıllı telefon üretmek pek çok kesim tarafından şaşırtıcı görünse de Samsung, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy W2019 ile nostaljiyi modern tasarımla birleştirme iddiasında. Model, henüz Uzak Doğu ülkelerinde satışa çıkarılmış durumda. Türkiye’nin de dahil olduğu diğer ülkelerdeki konumlandırılması noktasında şu ana kadar herhangi bir bilgi açıklanmadı.

Cevap bırakın