Çevrim içi dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar

0

Çevrim içi platformlara olan talep her gün artıyor. Yerli yabancı pek çok platform bulunuyor. Bunların bazıları ücretli hizmet verirken bazıları ücretsiz hizmet veriyor. Bu yazımızda sizler için ücretsiz hizmet veren platformları listeledik. Çevrim içi dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar listesinde ücret ödemeniz gereken platformlar yer almıyor. Netflix ve Amazon Prime gibi aylık abonelik ücreti alan içerik sağlayıcılar listede yer almayacak. İşte sizler için hazırladığımız listede yer alan platformlar:

Çevrim içi dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar

İnternet üzerinden dizi ya da film izlemek istediğimiz zaman seçeneklerimiz oldukça fazla olsa da bunların çoğu yasal olmuyor. Telif haklarını hiçe sayan internet siteleri üzerinden izlenen içerikler haksız kazanç içine girebiliyor. Bu sebeple ücretsiz hizmet sunan yasal platformları kullanmak çok daha etik oluyor.

dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar-02

Yerli platformlar arasında BluTV ve PuhuTV gibi alternatifler bulunuyor. BluTV’ye aylık bir üyelik ücreti alınıyor olsa da deneme süresinin ücretsiz sunuluyor olması platforma üye olduktan sonra kullanma süresi bitene kadar ücretsiz hizmet almanıza olanak sağlıyor. Yabancı ve yerli onlarca içerik sunulan BluTV’yi 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

PuhuTV ise yerli ve yabancı yapımları içinde barındıran ücretsiz hizmet sunan yerlerden biri. Farklı türlerde yayımladığı eski Yeşilçam filmleriyle adından söz ettiren platform aynı zamanda popüler yerli filmleri de bünyesinde barındırıyor.

Öte yandan bir diğer yerli platform ise FOXPlay, oluyor. Kanalda yayımlanan içerikleri sonradan izleyebileceğiniz bu platformda aynı zamanda yerli filmler de ücretsiz bir şekilde izlenebiliyor.

dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar-02

Bir diğer platform ise YouTube. Evet yanlış duymadınız burada yer alan bazı kanallar bazı filmleri ve dizileri ücretsiz bir şekilde izlemenize olanak sağlıyor. Örneğin burada yer alan Arzu Film kanalı ücretsiz bir şekilde filmleri bulup rahatlıkla izleyebileceğiniz bir hizmet sunuyor. Bir diğer yandan Avşar Film, Fanatik Film, 25 Film, TRT Televizyonu, Erler Film Türker İnanoğlu ve Timeless Classic Movies gibi kanallarda da ücretsiz içerikler izlemek mümkün.

dizi/film izleyebileceğiniz ücretsiz platformlar-02

Crunchy Roll adlı platform ise ücretsiz bir deneme ile animeleri izleyebileceğiniz bir hizmet sunuyor. Üye olduğunuz platformun ücretsiz deneme sürümü boyunca platformun içeriklerini izleyebiliyorsunuz. Bir süre önce hizmet vermeye başlayan GAİN platformu da ücretsiz üye olunabilen ve içerikleri izleyebildiğiniz bir hizmet sunuyor. Kendi özel kısa yapımları içinde barındıran GAİN abone olunduğu takdirde daha fazla içeriğin izlenmesine olanak sağlıyor. Ama sadece üye olarak ücretsiz bir şekilde platformu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cevap bırakın