Çevre dostu 2021 Serisi LG Klimalar çok yakında satışta

0

Şık tasarımı ile her yaşam alanına uyum sağlayan LG, DualCool modelinin yanı sıra bu yıl tüketicilerle tanıtılacak New Sirius ve New Artcool 2021 Klima serisini çok yakında satışa sunuyor.

LG, 2021 serisi DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool model klimaları ile mekanlara temiz bir hava, taze bir esinti sunuyor. Şık tasarımı ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkan yeni modellerde, her zaman taze ve temiz bir hava sunmak için çok aşamalı filtreleme sistemi bulunuyor.

2021 yeni model serisinde Yeni Sirius ve Yeni Artcool Klimalarda bulunan iyonizerler, sadece temiz hava sunmakla kalmıyor üniteyi saran zararlı maddeleri ve kokuları da gideriyor. LG’nin özel ev aletleri kontrol uygulaması ThinQ ile Wi-Fi donanımlı bir cihaz üzerinden her yerden ulaşılabilen klimalar, kullanıcılara ev dışındayken bile cihazı açıp kapatma ve istedikleri soğukluk derecesine getirme imkanı sağlıyor.

Enerji tüketimini yüzde 70’e kadar azaltan ve daha verimli soğutma performansı sağlayan 2021 serisi LG DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool Klimalar, daha geniş dönüş frekansına sahip kompresörüyle enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı oluyor. 2021 serisi LG Yeni Sirius ve Yeni Artcool klimalarında bulunan dört aşamalı filtre sisteminde yer alan UV Nano ve iyonizer sistemi ile ortamda bulunan partikülleri yüksek oranda filtreleyerek, sağladığı hijyenik ve temiz hava ile iç mekan hava kalitesini artırıyor.

2021 Serisi LG Klimalar çok yakında Türkiye pazarında satışa sunulacak.

Cevap bırakın