CES2020’nin yıldızı Samsung oldu! Bakalım MWC2020 nasıl geçecek?

0

CES2020 yani Tüketici Elektroniği Fuarı bitti ve gözler de bir anda Şubat ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresi’ne çevrildi. CES2020 ile birlikte üreticiler son geliştirdikleri teknolojileri kullanıcılara sundular. Bu noktada en fazla öne çıkan üretici ise Samsung oldu. Güney Koreli üretici Samsung CES2020 etkinliği kapsamında tam anlamıyla şov yaptı.

Yeni nesil 8K çözünürlüğündeki QLED televizyonları ile birlikte Samsung TV deneyimini farklı bir boyuta taşımayı başardı. Bununla birlikte Samsung taşınabilir SSD pazarını da T7 Touch adını verdiği yeni bir ürünle açmış oldu. Samsung 5G ile birlikte değişen ve gelişen ekosisteme yön vereceğini belirterek Deneyim Çağı adını verdiği bir süreci başlattı.

Samsung robotik yapay zeka, 5G ve İleri Seviye Algoritma konularında gelişimlerini sergilerken IoT yani Nesnelerin İnterneti konusunda da olayı hangi seviyeye taşıdığını da Samsung Ballie adını verdiği yeni bir robotu ile gösterdi.

Robotun ev içinde neler yapabildiğini üstteki videodan görebilirsiniz. Özellikle yalnız yaşayanlar ve yaşlılar için muhteşem bir ürün olan Ballie, teknolojinin hangi seviyeye geldiğinin de en güzel örneklerinden birisi oldu.

Samsung bunlarla birlikte CES2020 etkinliği kapsamında Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy S10 Lite modellerini tanıttı. Daha uygun fiyatlı Galaxy Note serisi almak herkesin istediği ürünlerden birisiydi. Daha eski bir amiral gemisi telefon almak yerine Samsung bu hamlesi ile birçok Galaxy Note kullanıcısını kendisine çekebilir.

Galaxy S10 Lite ise kameraları ve farklı tasarımı ile 2020 yılının yeni trendini bizlere yansıtıyor. Her iki telefon da ülkemize geldiğinde MediaMarkt olarak detaylı incelemeleri sizlerle paylaşacağız.

Birçok marka birçok ürün tanıttı ve gözler Mobil Dünya Kongresi‘ne çevrildi. Mobil Dünya Kongresi sırasında da sizlere yeni ürünler ve yeni teknolojiler aktarmaya devam edeceğiz.

Mobil Dünya Kongresi öncesinde Samsung 11 Şubat tarihinde Galaxy S20 serisi ile tanışacağız. Telefonlar için çok heyecanlıyız ve Galaxy S20 serisinin bize hangi özellikleri sunacağını sizler gibi biz de merak ediyoruz…

Cevap bırakın