Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürCES 2016 heyecanı başlıyor

  CES 2016 heyecanı başlıyor

  CES 2016

  2016’nın en kapsamlı teknoloji fuarlarından biri olan Consumer Electronic Show (CES), 6-9 Ocak tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenleniyor. İlk kez 1967’de düzenlenen fuar, tüketici elektroniği alanında en yeni ürünlerin ve hizmetlerin lansmanlarına, binlerce firmanın katılımları ile büyük bir teknolojik buluşma sahasına dönüşüyor.

  CES 2016’da öne çıkacak teknolojiler arasında robotlar, sanal gerçeklik, elketrikli otomobiller, akıllı ev teknolojileri, giyilebilir cihazlar, 2’si 1 arada bilgisayarlar, beyaz eşyalar, kamera, çip, sensör gibi çeşitli alanların yer alması bekleniyor. Lenovo, Samsung, Acer, Asus, Kodak, ZTE, Polaroid, Nikon, Canon, Microsoft, Panasonic, Sharp, Amazon, LG, Sony gibi global markaların yanı sıra yeni girişimler de CES’de boy gösterecek. Yenilikçi fikirler ve birbirinden ilginç teknoloji adımları dikkat çekecek.
  Group of people using mobile devices

  Öte yandan az sayıda da olsa tanınmış markaların yeni akıllı telefon modelleri duyurulacak, ZTE Nubia 11 ve Lenovo K1 Note bunlar arasında sayılabilir. Ayrıca çok sayıda no name yani ismi duyulamış markanın da akıllı telefon, tablet gibi ürünleri büyük segmentli teknoloji etkinliğinde görücüye çıkacak.

  CES fuarlarında gelenekselleşen konferanslar, toplantı ve etkinlikler; teknolojinin geleceğine dair sayısız işareti gözler önüne serecek. Fuarda dünyanın en önemli teknoloji markalarının üst düzey yöneticilerinin sonraki adımlara ilişkin konuşmaları da merakla bekleniyor.

  CES 2016’da Media Trend’in deneyimli kadrosu gelişmeleri yerinden takip edecek. En yeni teknolojiler, dikkat çeken ürünler ve ilginç detaylar için takipte kalın…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN