Celly Squiddy ile tanışın

0

İtalyan mobil aksesuar markası Celly’nin geliştirdiği “Squiddy” Avrupa’nın birçok ülkesinden sonra şimdi de Türkiye’de…

Akıllı telefonlar için geliştirilen ilginç aksesuarların ardı arkası kesilmiyor. İnovatif tasarımıyla dikkat çeken ‘multi-fonksiyonel’ Celly Squiddy de bu aksesarlardan biri.

İtalyan mobil aksesuar markası Celly’nin geliştirdiği “Squiddy” Avrupa’nın birçok ülkesinden sonra şimdi de Türkiye’de satışa sunuldu. Selfie çubuğu, tripod, telefon ve tablet tutucu olarak kullanılabilen Squiddy, aynı anda pek çok aksesuarı taşımaya da son veriyor.

Sadece akıllı telefonlar için değil fotoğraf makinesi, tablet gibi cihazlar için de kullanılabilen Celly Squiddy, dijital hayatı birçok yönüyle kolaylaştırmayı biliyor.

23 adet güçlü vantuza sahip…

6 adet ultra esnek kolu ve 23 adet güçlü vantuzu ile her yere güvenli bir şekilde sabitlenebilen “Squiddy”, özgürce fotoğraf ve video çekmeyi sağlayan tripod veya selfie çubuğu görevi görüyor.

Cebe sığabilen katlanabilir yapısıyla her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Celly Squiddy, ayarlanabilir kelepçesi sayesinde tüm cep telefonlarına, vida dişi sayesinde ise aksiyon kameralarına uyum sağlıyor.

Suya dayanıklı materyaller…

Suya dayanıklı materyalden oluşmasından dolayı dış ortamda da kullanım kolaylığı sağlayan Squiddy’nin bisiklet gidonuna, demir çubuklara, banklara, ağaç dallarına veya istenilen herhangi bir yere dolanarak kullanılması mümkün.

MediaMarkt’te satışa sunulan birbirinden ilginç mobil cihaz aksesuarlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın