Casper’ın “KUR-AL” uygulamasına yoğun ilgi

0

Casper’ın donanım bilgisine ihtiyaç olmadan bilgisayar oluşturulmasına olanak sağladığı “KUR-AL” uygulaması yoğun ilgi görüyor…

Günümüzde kullanıcıların ihtiyaçlarına göre bütçe dostu bir bilgisayar bulması gittikçe zorlaşıyor. Onlarca bilgisayar içinden karar vermekte zorlanan ve donanım bilgisi, kullanım alanı ve bütçe konularında sıkışıp kalan kullanıcıların çözüm adresi ise teknoloji markası Casper oluyor. Bilgisayar kullanıcılarının bütçe, donanım ve sistem seçenekleriyle bilgisayarlarını özelleştirmeleri ve kolayca satın almaları için tasarlanmış “KUR-AL” uygulamasına her geçen gün ilgi de artıyor.

Artık kullanıcılar, kullanım alanlarına göre çeşitlenen bilgisayarlar arasından kendileri için en uygununu tercih etmeye çalışıyorlar. Ancak yeterli donanım bilgisine sahip olmadıkları için ihtiyaçlarına uygun bir bilgisayar tercihi yapamamaları büyük bir sorun oluşturuyor. Eğitim, iş, günlük kullanım veya oyun amacıyla bilgisayar almak isteyen kullanıcılara farklı donanım, performans veya depolama seçenekleri sunarak bilgisayarlarını kişiselleştirme imkanı sunan Casper’ın “KUR-AL” uygulaması tam da kullanıcıların yaşadığı sorunun çözümü olmaya aday. Üstelik kullanıcıların Casper’ın web sitesinden dakikalar içerisinde kolaylıkla ihtiyaçlarına göre bir bilgisayar oluşturabilmeleri, isteklerine uygun bir bilgisayara sahip olmaları için uzunca süre beklemelerine ve parça uyumsuzluk sorunu yaşamamalarına olanak sağlıyor.

Kullanıcıların zevkine göre farklı seçeneklerle bilgisayarlarını kişiselleştirmelerini sağlayan “KUR-AL” sistemine Casper’ın web sitesinden ulaşmak mümkün. Kullanıcıların tek yapması gereken en sevdikleri oyunu, kullanım kategorisini ve bütçeyi belirlemek. Uygulamanın önerdiği bilgisayarlar arasından ihtiyaca en uygun bilgisayar seçildikten sonra isteğe göre donanım, işlemci, depolama veya işletim sistemi gibi özellikler kişiselleştirilebiliyor.

Cevap bırakın