Casper VIA S özellikleri ile ezber bozuyor

0

Türkiye’nin öncü teknoloji markalarından Casper, yeni akıllı telefonu Casper VIA S’i tüketicilerle buluşturdu.

Akıllı telefon pazarında yüksek standartlardaki teknolojiyi erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunan Casper’ın yeni akıllı telefonu Casper VIA S kullanıcılarıyla buluştu. Casper VIA S’te bulunan 128 GB dahili hafıza seçenekli modeli ile yüksek boyutlu verileri depolama imkanı sunarken, 13 MP ön kamerayla da kullanıcılar en güzel selfie fotoğrafları çekebiliyor. Performanslı bir işlemci, yapay zeka destekli Android 9.0 Pie işletim sistemi ve yüksek kapasiteli batarya özelliklerine ek olarak üç yeni benzersiz renkle Casper VIA S, akıllı telefon pazarında kullanıcıların beğenisine sunuldu.

64 GB ve 128 GB dahili hafıza seçenekleri ile sunulan Casper VIA S, dahili hafıza alanına ek olarak Micro SD kart desteğine de sahip.  

13 MP ön kamera

Casper VIA S, yapay zeka destekli 13 MP ve 2 MP boyutundaki iki arka kamerasını 13 MP ön kameranın konforuyla buluşturuyor.

Modelde bulunan yüzde 82’lik ekran / gövde oranı ve 6.22’’ ekran boyutu, kullanıcılara kaliteli görsel ve video izlemede büyük avantaj sağlıyor.

VIA S,  yapay zeka destekli ve yüksek kapasiteli bataryasıyla akıllı telefon kullanıcılarının en büyük problemine çözüm getiriyor. 3500 mAh batarya kapasitesi bulunan model, günlük işlerde, oyun oynarken veya fotoğraf çekerken, yaklaşık iki güne kadar pil süresi sunan bataryası ile kullanıcıların endişelerini ortadan kaldırıyor

Cevap bırakın