Casper VIA M3 tanıtıldı

0

Casper’ın yeni akıllı telefonu VIA M3, 5,5 inç HD ekranı, 3 GB RAM, 32 GB depolama kapasitesi, parmak izi güvenliği gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. İşte detaylar…

Casper, VIA akıllı cep telefonu ailesine yeni bir model daha ekledi. VIA M3; f2.0 diyaframlı, 8 Megapiksel ön kamerası ile iddialı selfie’ler çekilmesini sağlıyor. 5.5 inç HD ekranlı akıllı cep telefonu 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama, 13 Megapiksel ana kamera ve parmak izi okuyucu gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

VIA M3, f2.0 diyaframlı ve 8 megapiksel çözünürlüklü ön kamerası ile selfie çekimlerinde üst düzey kalite sunuyor. Işığın az olduğu ortamlarda bile f2.0 diyaframı ile kaliteli, aydınlık, keskin ve güzel fotoğraflar çekmeye olanak sağlıyor. Casper’a özel yazılım portre modu sayesinde, fotoğrafın arka planını bulanık hale getirerek daha net selfie çekebiliyor.

13 MP ana kamerayla geliyor

VIA M3’ün arka yüzünde yer alan 13 megapiksel çözünürlüklü, 5 lensten oluşan ana kamerasında birbirinden farklı 9 adet modun yanı sıra; fotoğrafı çektikten sonra çok daha net yakınlaştırma sağlayan superpixel özelliği ile ideal bir fotoğraf ve video deneyimi yaşatıyor.

3 GB RAM ve 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde, donma ve zorlanma yaşamadan günlük işlerin üstesinden gelen cihaz, 32 GB depolama kapasitesine sahip ve microSD bellek kartı yuvası sayesinde de 128 GB’a kadar destek sunuyor. Cihaz, yazılım tarafında Android 7.0 Nougat önyüklü şekilde geliyor.

Cevap bırakın