Casper Excalibur G670 satışa sunuldu

0

Casper’ın yeni dizüstü modeli Excalibur G670 piyasaya sunuldu. İşte iddialı modelin öne çıkan özellikleri…

En üst segment dizüstü ve masaüstü bilgisayar tasarımlarıyla oyun severleri yenilmez yapan Excalibur, yeni dizüstü modeli Excalibur G670’i piyasaya sundu. Yansıma ve parlamayı önleyen anti glare (parlamaz) ekranı, yere düşen bir iğnenin sesini bile kaçırmayacak duyarlılıktaki ses sistemi ile kusursuz bir oyun deneyimi sunan Excalibur G670, binlerce renge ve çeşitli aydınlatma özelliklerine sahip RGB klavyesi ile kendi neslinin en iddialı yeni kahramanı…

Oyun severlere son teknoloji ürünler ile maksimum performans ve kesintisiz oyun keyfi vadeden Excalibur serisi ile Casper, 2019’da ürün yelpazesini genişletmeyi ve yatırımlarını arttırmayı hedefliyor.

Ultra-performans…

Bu hedefe yönelik ilk adım olan ve oyun severleri yenilmez yapan Excalibur G670, 8. nesil Intel Core i7 8750H altı çekirdekli işlemcisi ile iddialı bir oyun deneyimi vadediyor. 7. nesil 7700HQ işlemcilerin aksine 12 tane iş parçacıklı yapısı ile 4.10 GHz’lik maksimum hıza ulaşabiliyor. Böylece bir önceki nesle göre yüzde 30 daha dinamik ve yüksek performans sunabiliyor.

Excalibur G670, Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5 grafik kartı ile geliyor. 15.6 inçlik Full HD ekran, Dolby Digital Ses Sistemi diğer öne çıkanlar arasında.

Cevap bırakın