Casper Excalibur E800 tanıtıldı

0

excalibur-e800-basin-bulteni-gorseli-1

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Casper, oyun dizüstü bilgisayarı serisi Excalibur’un masaüstü versiyonunun duyurusunu gerçekleştirdi. Casper Excalibur E800 adıyla gelen masaüstü bilgisayar iddialı özellikleri ile dikkat çekiyor. Modellerde 6. nesil Intel i7 OverClock işlemci, Nvidia Geforce GTX 1080 ekran kartı ve oyunculara özel bileşenler bulunuyor…

Opsiyonel olarak Nvidia Geforce GTX 1080, 1070 veya 1060 ekran kartı, 6. nesil Intel 6700K OverClock işlemci, Balistix Elite Bellek, Super SSD, sessiz ve verimli PSU, sıvı soğutma teknolojisi, ışıklı gaming klavye ve mouse, oyun kullanımı için tasarlanmış anakart gibi özellikler öne çıkıyor.

Casper Excalibur E800, custom PC’lerdeki bir dizi tasarım özelliğine de sahip. Camdan yapılmış ön paneller sayesinde donanımı görülebiliyor. Sıvı soğutma sisteminin çalışması esnasında renkli ışıkların geçişleri ile loş ortamlar adeta yüksek segmentli birer oyun arenası halini alıyor.

Kasanın içerisini aydınlatan LED’ler 7 farklı renkten oluşuyor ve istendiği zaman tek tuşla değiştirilebiliyor. 4 adet 120 mm LED Kasa fanı ile soğutmaya destek sağlanıyor. Ayrıca 7 adet genişleme yuvası, LED kontrol düğmesi, 2 adet USB 3.1, 2 adet USB 2.0 gibi çıkışları da üzerinde bulunduruyor. Ürünü satın alırken soğutma konusunda farklı seçenekler arasında tercih yapılabilmesi de mümkün.

Casper Excalibur E800 modellerini GeForce GTX 1070, ve 1080 ekran kartı ile satın alanlara Gears of War 4 oyunu 30 Ekim’e kadar ücretsiz olarak hediye ediliyor.

Media Markt’ta satışta olan oyuncu dizüstü bilgisayarı CASPER CN.G7K-6700A‘ya dair detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın