Casio G-Shock, 35. yılında Optimus Prime’a dönüşüyor

0

Casio ve Takara markaları 35. yıla özel yeni bir saat tasarımı ile karşımıza çıkıyor. G-Shock yeni tasarım saati ile 35. yıla özel bir tasarım vaat ediyor. Markaların 35. yıldönümlerini kutladığı bu yıla özel tasarlanan G-Shock, Optimus Prime’a dönüşüyor.

Casio’ya ait olan bu ikonik G-Shock modelleri yıllardır birçok kişi tarafından beğeniliyor ve tercih ediliyor. Ayrıca Transformers figürleri ile oldukça ilgi çekici ve sıra dışı bir hayal ürünü olması sebebiyle her zaman için merak uyandırıyor. 35. yılın dönümünde farklı bir tasarıma imza atan Casio ve Transformers, bu özel yıl için yanına oyuncak üreticisi Takara Tomy’i de almış ve saat – transformers birleşimi yeni bir saat tasarlamak istemiş. Üstelik bu saat Transformers robotları arasında en fazla ilgi gören Optimus Prime’a dönüşüyor.

Saat bu şekilde hem Transformers oyuncağı hem de bir masa saati olarak kullanılabiliyor. Bunun yanında kol saati olarak da kullanmak mümkün. Genel olarak kırmızı bir tasarıma sahip olan G-Shock bu şekilde kolda da taşınabiliyor.

Transformers figüründen daha fazlası

Casio G-Shock DW6900-IV modelinden yola çıkılan tasarımda Optimus Prime iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri rafa dahi yerleştirebileceğiniz bir Optimus Prime figürü. Diğeri ise katlandıktan sonraki masa saati görünümü. Ana ekranda transfomersa ait bir logo bulunuyor. Henüz satışı sadece Japonya’da gerçekleştirilecek olan model 8 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Avrupa’da ya da Amerika’da satışa sunulacağı tarih konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Cevap bırakın