Capcom – CD Media Türkiye iş birliği duyuruldu

0

Devil May Cry, Resident Evil ve Monster Hunter gibi popüler video oyun serilerinin yayıncısı olan Capcom, Türkiye’deki distribütörlüğünü CD Media Türkiye’ye devretti.

27 yıldır interaktif eğlence, oyun yazılımı ve donanımın Balkan bölgesinde lider dağıtıcısı konumunda bulunan ve 2 yıl önce grup şirketi adı altına Türkiye’yi ekleyen CD Media S.E, Capcom’un Türkiye’deki dağıtım haklarını elde ederek franchise listesine bir yenisini ekledi. Şirket halihazırda Nintendo of Europe, Take2 Interactive, Ubisoft, Capcom, Square Enix Limited, Warner Brothers Interactive Entertainment, Bethesda gibi markaların dağıtımını yapıyor.

Capcom’un popüler video oyunları kataloğuna ek olarak, CD Media Türkiye, PlayStation® 5 ve Xbox Series X | S için 1 Aralık’ta kutulu olarak satışa sunulacak Devil May Cry 5 Special Edition’dan başlayarak ileriki tarihlerde yeni çıkacak oyunlarını da oyun severler ile buluşturacak.

1993 yılında Yunanistan’ın Atina kentinde kurulan CD Media’nın ana faaliyet alanı, pazarlama ve dağıtım uzmanlığı ve bölgesel pazarlar bilgisi aracılığıyla interaktif eğlence yazılımı ve donanımına değer katmaktır. CD Media SE, yan kuruluşları Best Distribution Srl Romania, CD Media SL D.o.o Slovenia, G3 Great Games Limited ve CD Media Turkey ile birlikte, Güneydoğu Avrupa’nın önde gelen distribütörüdür ve faaliyetlerini sürekli olarak genişletmektedir. Nintendo of Europe, Take2 Interactive, Ubisoft, Capcom, Square Enix Limited, Warner Brothers Interactive Entertainment, Bethesda gibi markaların dağıtımını yapmaktadır.

Cevap bırakın