Canon’dan yenilikçi RF Lens Serisi

0

Canon, çığır açan üç yeni RF lensini ve iki yeni Power Zoom adaptörünü kullanıma sunuyor.  Bu yeni ürünler her seviyeden içerik üreticisine birbirinden farklı birçok beceri sunduğu gibi yaratıcılık olanaklarını da genişletiyor. 

RF 24-105mm F2.8L IS USM Z, lens teknolojisinde birçok fotoğrafçı ve videograf tarafından beklenen önemli bir dönüm noktasını temsil ediyor. Bu hepsi bir arada lens; tam anlamıyla çok yönlü bir lens konsepti oluşturmak için yayıncılık, sinema ve standart RF lenslerin özelliklerini içeren, çok sayıda lensin işlevini üstlenmiş tek bir lens gibi çalışıyor. Özel bir iris/diyafram kontrol halkası ile Servo işlevini, opsiyonel Power Zoom adaptörleri aracılığıyla birleştiren ilk RF zum lens olarak öne çıkıyor.

Canon’un, profesyonel içerik üreticilerinden gelen ve gün geçtikte artan hibrit çekim yapabilme talebine karşılık geliştirdiği bu lens; haber, belgesel, kurumsal çalışmalar, düğünler, etkinlikler ve sosyal medya içerikleri için mükemmel bir seçenek.

RF 24-105mm F2.8L IS USM Z lensi; RF 24-105mm F4L IS USM lensinin kullanım rahatlığı ve erişim kapasitesi ile RF 24-70mm F2.8L IS USM lensinin yaratıcı ve düşük ışık kapasitesini bir araya getiriyor. Dolayısıyla, en iyi çekiminizi yapmanın yollarını ararken bu iki avantaj arasında seçim yapmanıza gerek kalmıyor. Lensin 5,5 stop’lu optik görüntü sabitleme özelliğiyle de düğün veya etkinlik gibi dinamik çekim koşullarında dahi olağanüstü bir görüntü kalitesi elde ediliyor.

RF 24-105mm F2.8L IS USM Z – Temel Özellikler:

  •     Kromatik bozulmayı düzelten dört UD lens sayesinde keskin ve yüksek kontrastlı görüntülerin yanı sıra mükemmel görüntü kalitesi ve dayanıklılığı artıran kötü hava koşullarına karşı sızdırmazlık.
  •     Profesyonel elektronik parfokal odaklama ve odak kesintisi bastırma özellikleri video çekiminde tutarlı görüş alanı sağlar.
  •     Dahili zum işleminin olması sayesinde lens çerçevesi uzunluğu sabit kalır. Bu da donanım yerleştirme, kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık ve daha sorunsuz işlem yapmak açısından daha iyidir.
Cevap bırakın