Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürCanon’dan yeni kurumsal film: ‘İzin ver olsun’ (Let there be life)

  Canon’dan yeni kurumsal film: ‘İzin ver olsun’ (Let there be life)

  Japon kültürünün en önemli felsefelerinden Ikigai ve Kyosei’den ilham alan Canon, markanın zengin mirasının bir kanıtı olarak şirketin; yeniliklerinin, toplumun dokusu ve bireylerin hayatları üzerindeki derin etkisini yansıtan yeni kurumsal filmi “İzin Ver Olsun”un tanıtımını gerçekleştirdi.

  Japon kültüründe “varoluş sebebi” anlamına gelen, bireysel anlamda bir yol arayışı sunarak kişilerin benzersiz güçlerini fark etmesine ve bu gücü hayat gayesine, yaptığı işe aktarmasına ışık tutan “Ikigai felsefesi”, Canon’un kurumsal felsefesi olan, ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmayı temsil eden Kyosei ile yankı buluyor. Canon; kolektif refahın her şeyin üstünde olduğu bir dünya için bireysel arzu ile isteklerin ötesine geçerek insanlık ve doğa arasındaki uyumu artırmak üzere çabalıyor. Bu girişimiyle hayatın her alanında var olduğunu gösteren Canon; sahip olduğu felsefe, geniş ürün yelpazesi ve geliştirdiği son teknolojilerle günlük yaşamın her evresinde topluma eşlik ettiğini vurguluyor. Canon özündeki tüm değerleri “İzin Ver Olsun” filmi ile yansıtıyor.

  Canon, en çok bilinen ürünü olan kameraları ile kuşları uçarken takip ederken de gökyüzünde parıldayan yıldızların ve ayın çeşitli evrelerini ve tutulmalarını benzersiz görsel bir şölenle sunarken de hayatın böylesine kaçırılmaz anlarının her zaman baş rolünde oluyor. Gün içerisinde çektiğiniz bir selfieden, düğünlere; uluslararası spor müsabakalarından sanat etkinliklerine kadar tüm özel anlarınıza sadece bir deklanşör kadar uzak olan Canon, bu eşsiz anları ölümsüzleştiriyor.

  “İzin Ver Olsun” hakkında daha fazla bilgiye ve kurumsal film videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN