Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  TeknolojiCanon’dan sevdiklerinize unutulmaz yeni yıl hediye önerileri

  Canon’dan sevdiklerinize unutulmaz yeni yıl hediye önerileri

  Yeni yılda sevdiklerinize Canon ailesinden hediye edebileceğiniz ürünleri sizin için derledik

  Sevdiklerimizin yüzündeki tebessümü görebilmek için alınan hediyeler ise yeni yıl heyecanına anlam katıyor. Siz de yeni yılda sevdiklerinize ve kendinize Canon’un anılarınızı ölümsüzleştirecek ürünlerinden hediye ederek bu özel güne anlam katabilirsiniz.

  Yeni ve kompakt özel vlog kamerası Canon PowerShot V10; hafif ve kompakt tasarımı, gürültü engelleme özellikli ve mini rüzgârlıklı dahili stereo mikrofonu ve kendinden standı sayesinde her yere sizinle gelebiliyor.

  SELPHY SQUARE QX10 ile fotoğraf kağıtlarına dokunmak, dijital dünyadan çıkıp gerçek hayata geçişin muhteşem bir örneği. Anılarınızın elle tutulur hale gelmesi, o anın özel ve gerçek olduğunu hissetmenizi sağlıyor.

  Kompakt tasarımının yanı sıra LCD ekranı üzerinden kullanımı kolay arayüzü, hafifliği, kullanıcı dostu yapısı ve baskı boyutlandırmasıyla SELPHY CP1500 ise, üstün fotoğraf baskı kalitesiyle öne çıkıyor.

  Yeni yılda Canon’un PIXMA G3430 serisindeki yeni modelleri ile konfor alanınıza renkli bir dokunuş yapmanın tam zamanı! PIXMA G3430 serisindeki bu yeni modeller; yüksek verimlilik, kablosuz bağlantı, mıknatıslı kâğıda baskı ve kullanım kolaylığıyla sizlere keyifli kullanım sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN