Canon yeni tarama çözümüyle iş ortaklarına e-ticaret fırsatları sunuyor

0

Canon, iş ortaklarının e-ticaret bazlı tarama portföylerini güçlendirmelerine ve hızla büyüyen hibrit çalışma pazarından faydalanmalarına yardımcı olmak adına geliştirdiği yeni belge tarayıcı serisini kullanıma sunuyor.

e-Ticaret pazarına özel olarak üretilen imageFORMULA R10 taşınabilir tarayıcı ve imageFORMULA R40 masaüstü tarayıcı modellerini içeren R Serisi, hibrit çalışanlar ve küçük işletmelerin en çok aradığı kolay satın alma, kurulum, kullanılabilirlik ve uygun fiyat özelliklerinin hepsinin bir arada sunuyor. Bu cihazlar, Canon satış ortaklarının genişleyen hibrit çalışma fırsatlarına entegre olmalarını kolaylaştırıyor.

imageFORMULA R10, çalışanların iş alanları arasında gidip gelirken dahi çalışmalarını verimli bir şekilde devam ettirebilmeleri için tasarlanan hafif ve taşınabilir bir tarayıcı olarak öne çıkıyor. imageFORMULA R40 ise iş ortamına özgü profesyonel performansı ve akıllı özellikleri evden çalışanların ve küçük işletme sahiplerinin erişimine sunuyor.

Konuya ilişkin konuşan Canon Europe B2B Belge Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı Taz Nakamasu “Çalışanların, ev ofisleri de dahil olmak üzere alternatif konumlardan ve mobil haldeyken esnek bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan işletmelerde bir artış görüyoruz. İş ortaklarımıza bu büyüyen pazara uyum sağlamaları için tasarlanmış özel ürünler sunmak istiyoruz. Ayrıca, iş ortamına özgü profesyonel performanslı teknolojiyi cazip bir fiyatla doğrudan ve kolayca satın alınabilecek hale getirerek, iş ortaklarımızın bu yeni pazarda sağlam bir yer edinmelerine ve yüksek hacimli satışlarla büyümelerine yardımcı olabiliriz” dedi.

Cevap bırakın