Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımCanon varioPRINT iX1700 tanıtıldı

  Canon varioPRINT iX1700 tanıtıldı

  Mürekkep püskürtmeli üretim baskı makinelerinde lider marka Canon, dakikada 170 A4 baskısı alan, yaprak beslemeli yeni mürekkep püskürtmeli baskı makinesi varioPRINT iX1700’ün tanıtımını gerçekleştirdi.

  Ticari ve şirket içi baskı hizmeti sağlayıcı ihtiyaçlarına verimli ve yüksek kaliteli baskı çözümü sunmak için tasarlanan varioPRINT iX1700, düşük hacimde yakın teslim tarihlerine uyum sağlıyor. varioPRINT İX1700, mevcut trendler karşısında müşteri taleplerine çözüm sunarken B3 mürekkep püskürtmeli platformuyla da Canon’un Japonya, Almanya ve Hollanda’daki Ar-Ge merkezlerinden gelen mürekkep püskürtmeli ve yaprak beslemeli alanlarındaki uzmanlığını bir araya getiriyor. Dakikada 170 A4 görüntüye varan hızla baskı alabilen bu yeni baskı makinesi, imagePRESS V1350 ile mürekkep püskürtmeli varioPRINT iX2100/3200 arasındaki baskı hacimlerini hedefliyor.

  VarioPRINT iX1700, yüksek çözünürlüklü 2.400 x 1.200 dpi baskı ucu ve yeni mürekkep seti ile yüksek kaliteli baskı uygulamaları üretiyor. Su bazlı polimer mürekkepler; geniş renk gamı ile yüksek doygunlukta pigmentler içeriyor. Mürekkep, pigmentleri çok ince bir tabaka halinde malzemeye sabitleyen koşullandırma sıvısından sonra medya üzerine püskürtüyor. Bu sayede malzemenin doğal dokusu korunarak ofset basılan uygulamaların çoğaltılmasına veya taşınmasına olanak sağlıyor.

  Çok yönlü olan bu baskı makinesi dakikada 170 A4 görüntüye veya dakikada 73 B3 görüntüye kadar yüksek hızlarda baskı alıyor. Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için baskı ucu bakımı ve kalite kontrolünü de otomatikleştiriyor. Ayrıca baskı uçları, mürekkebin tüm püskürtme uçlarına doğru kesintisiz bir akış yolunu izleyerek dolaşmasını sağlayan bir mekanizmaya sahip olmasıyla öne çıkıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN