Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiCanon, Salomon Cappadocia Ultra-Trail’ı sponsor olarak destekliyor  

  Canon, Salomon Cappadocia Ultra-Trail’ı sponsor olarak destekliyor  

  Türkiye’nin en önemli spor organizasyonlarından biri olan Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, 10. yılında Kapadokya’nın büyülü atmosferinde dünyanın dört bir yanından gelecek sporcuları ağırlamaya hazırlanıyor.

  2014 yılından bu yana Kapadokya’nın uçtan uca çevrelenmiş yüksek platolarında ve vadilerinde gerçekleşen Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, bu yıl 50’nin üzerinde farklı ülkeden gelecek sporculara 14-15 Ekim tarihlerinde ev sahipliği yapacak.

  Dünyada ve Türkiye’de patika koşuları arasında üst düzey yarış deneyimi yaşatmasıyla fark yaratan Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, üç farklı parkuru ve çeşitli takım oyunları ile Kapadokya’nın eşsiz doğası ve tarihinde katılan herkese benzersiz bir deneyim yaşatacak.

  Kapadokya’nın büyüleyici güzelliği altında yüksek platolar ve vadilerden geçerek gerçekleşecek bu eşsiz patika koşusu yarışında Cappadocia Ultra Trail® – CUT 119 km’lik parkurla organizasyonun ana yarışı olurken Cappadocia Medium Trail -CMT, 63 km ve Cappadocia Short Trail-CST 38 km’lik parkuruyla sporculara üst düzey bir yarış  deneyimi sunmayı vadediyor.

  Kurumsal felsefesi Kyosei; “ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak” olan ve kültür, sanat ve spor faaliyetlerini desteklemenin felsefesinin özünü yansıtmak adına en değerli araç olduğuna inan Canon, geçtiğimiz iki yıldan sonra bu yıl da Cappadocia Ultra Trail’i sponsor olarak destekliyor. Tüm yarış sürecinin Canon kameralarla ölümsüzleştirilecek olmasının yanında, Canon yarış süreci boyunca da sergileyeceği ürünler ve gerçekleştireceği aktivasyonlarla alanda adından söz ettirecek. Üstelik yarışın Uçhisar’da bulunan check-point noktasına, yine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Canon adı verilecek. 

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN