Canon PowerShot SX720 HS hakkında her şey

0

1457443928_PowerShot_SX720_HS_RED_Flash_Up_FSLJapon teknoloji şirketi Canon, geçmişi çok eskilere dayanan PowerShot serisinin en yeni üyesi SX720 HS’i tanıttı. Model, hem seri hem de şimdiye kadar üretilen diğer tüm Canon fotoğraf makineleri arasında en ince olanı, ayrıca iddialı özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Canon PowerShot SX720 HS, serinin karakteristik tasarım çizgisini oldukça ince bir gövde yapısıyla yansıtıyor. Modelin yüksek zoom faktörü ise öne çıkan teknik özelliği. 40x zoom özelliği ile geliyor ve ZoomPlus adını alan özelliğiyle faktör, 80x seviyesine kadar çıkıyor. Geliştirilmiş Zum Çerçeveleme Yardımcısı ve Akıllı Görüntü Sabitleyicisi de zoom özelliğini daha iyi şekilde kullanım imkanı tanıyor.

20.3 MP CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemcili SX720 HS, seyahatler için ideal alternatiflerden biri olma iddiasına sahip. Gerek odaklama gerekse düşük ışıklı ortamlarda net fotoğraflar çekebildiği ifade ediliyor. Gündoğumu/günbatımı gibi fotoğraf için etkileyici anlardan akşam davetlerine hemen her koşula uyum sağlayabileceği kaydediliyor. Fotoğraf makinesi ayrıca MP4 formatında 60p’ye kadar hızlarla çekilmiş gerçekçi Full HD videolar ve yaratıcı ek özelliklerle geliyor. Kısa Video Klip özelliği, Ağır çekim ve iki kat hızlı oynatma dahil çeşitli oynatma seçenekleri öne çıkıyor.

1457443929_PowerShot_SX720_HS_RED_BCKÜründe kullanıcının fotoğraf deneyimini daha kolay hale getirecek otomatik özellikler de ön planda. Örneğin Yaratıcı Çekim Modu sayesinde PowerShot SX720 HS, farklı filtreler ve efektler uygulayarak görüntünüzün otomatik olarak beş farklı versiyonunu üretiyor. Cihazda ayrıca daha fazla paylaşım için WiFi ve NFC özellikleri de mevcut.

Media Markt’taki her bütçeye uygun fotoğraf makinesi alternatifleri için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın