Canon IVY Cliq ile tanışın

0

Canon, anlık olarak çekilen fotoğrafların baskısını verebilen IVY Cliq ile eğlenceli anlar vaat ediyor.

5 MP çözünürlükte fotoğraf çekebilen yeni Canon IVY Cliq, anında dikdörtgen boyutlu baskı alınabilmesine imkan tanıyor. Bir selfie aynası da içeren cihaz, bu sayede daha iyi sonuçlar sağlayabiliyor.

Fotoğraf baskılarını yaklaşık 50 saniyede hazırlayıp çıkaran cihazda aynı zamanda daha önce çekilmiş fotoğrafların baskısı da alınabiliyor. Baskılar, ZINK mürekkepsiz baskı teknolojisi ile hazırlanıyor. 256 GB’ye kadar microSD desteği ile gelen Canon’un yeni fotoğraf + mini fotoğraf baskı makinesi üç renk seçeneği ile sunuluyor; deniz kenarı mavisi, uğur böceği kırmızısı ve yaban arısı sarısı. Renkler oldukça parlak ve canlı.

Daha gelişmiş bir alternatifi de var…

Öte yandan Canon IVY Cliq’in daha gelişmiş bir üst modeli olan Cliq + da tüketicilerin ilgisine sunulmuş durumda. Bu cihazın standart Cliq’e göre öne çıkan farkları 5 yerine 8 MP fotoğraf çekebilmesi ve Bluetooth bağlantısı özelliği ile gelmesi. Ayrıca bir mobil uygulama ile deklanşörü uzaktan etkinleştirebilme, 10 adede kadar ZINK fotoğraf kağıdı haznesi ve bir selfie aydınlatma sistemine de sahip.

Canon, anlık olarak çekilen fotoğrafların baskısını verebilen IVY Cliq ve IVY Cliq + ile eğlenceli zamanlar vaat ediyor.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı teknoloji perakendecisi MediaMarkt’ta satışa sunulan fotoğraf makinesi modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın