Canon imagePROGRAF TZ-30000 piyasaya çıkıyor

0

Canon’un yeni imagePROGRAF TZ-30000, yüksek hızlı çıktı özelliğiyle, sıkışık teslim tarihleriyle çalışan iş temposu yüksek işletmelerin üretkenlik ve verimlilik sürekliliğini destekliyor.

imagePROGRAF TZ-30000 MFP Z36, dakikada dört A1 CAD sayfası baskı hızıyla, imagePROGRAF serisinin en hızlısı olarak öne çıkıyor. Ayrıca 700 ml yüksek kapasiteli mürekkep tankları ve çift rulo beslemeyle çıktıyı en üst düzeye çıkarıyor ve kesinti süresini en aza indiriyor. Cihazda bulunan Direct Print Plus iş akışı yönetim yazılımı ve 100 adede kadar A0 sayfa tutabilen yüksek kapasiteli istifleyici, ayda 300 ila 500 metrekare arasındaki üretim baskı hacimlerinin rahat bir şekilde işlenmesine olanak tanıyor.

Maksimum üretkenlik için tasarlanan bu yazıcı serisi, “hot swap” medya ruloları ve mürekkepleriyle kullanıma sunuluyor. Böylelikle bu sistem kendi kategorisinde, kullanıcıların baskı sırasında medya ve mürekkep yenilemelerini sağlayan ilk sistem olma özelliği taşıyor. Akıllı rulo seti, medya yüklemesinde tahminlere dayalı çalışmayı ortadan kaldırıyor, kullanıcıya sadece ruloyu besleyiciye yerleştirmek kalıyor. Yazıcı yüksek baskı hızı sayesinde yazdır tuşuna basıldığı andan itibaren, ilk A1 CAD baskısı 19 saniye içinde hazır oluyor.

CPP yazıcı sürücüsü ve CPP Publisher Select iş gönderme araçları, baskıdan önce medya genişliğini ve kalan medya miktarını izleyerek baskı hatasını azaltıyor ve baskı verimliliğini arttırıyor.

Cevap bırakın