Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraCanon ImagePROGRAF TC-20M'yi kullanıma sunuyor

  Canon ImagePROGRAF TC-20M’yi kullanıma sunuyor

  Canon, tam renkli (CMYK), geniş formatlı masaüstü yazıcısı imagePROGRAF TC-20M modelini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yazıcı, ilk kez kullananların bile kolayca adapte olabileceği tasarımıyla öne çıkıyor. 

  ImagePROGRAF TC-20M, evdeki çalışma odaları veya küçük ofislerde teknik inşaat, tasarım ve etüt çizimleri oluşturmak için kullanılıyor. Bir bilgisayar olmadan perakende mağazaları ve restoranlar için promosyon posterleri; okullar için eğitim materyalleri ve hatta A1+ boyutuna kadar özelleştirilmiş ambalaj kağıtları gibi birçok farklı uygulamada geniş formatlı kopyalar oluşturabiliyor. Yazdırma özelliklerine ek olarak; JPEG ve PDF belgelerin ön izlemesini yapabiliyor. A4 ve diğer kâğıt boyutlarını tarayabiliyor, kopyalayabiliyor ve büyütebiliyor. Bununla birlikte işler bir USB flaş sürücüsü aracılığıyla doğrudan yazıcı kontrol paneli üzerinden de yazdırılabiliyor.

  ImagePROGRAF TC-20M’nin kâğıt ayarı ve yüklemesi, mürekkep doldurma ve baskıları toplama dahil olmak üzere tüm işlemleri ünitenin ön tarafından kolayca yapılabiliyor. Yüksek kapasiteli, 70 ml mürekkep tankları, yüksek kalitede renkli tasarımlar üreten dört renkli (CMYK) pigment mürekkeplerin dolum sıklığını azaltıyor. Her tanktaki giriş ağızlarının farklı şekil ve renkte olması, yanlış renkte mürekkep doldurmayı önlüyor.

  Yazıcı, A1+ genişliğe kadar rulo kağıtların yanı sıra A3 ve A4 kağıtla uyumlu otomatik yaprak besleyici bir donanım sunuyor. Rulo ve yaprak kağıtlar aynı anda yüklenebiliyor, tek tuşla farklı boyutlarda kopyalama ve baskı yapılabiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN