Canon imagePROGRAF ile tanışın

0

Görüntüleme teknolojileri şirketi Canon, CAD ve poster uygulamaları üreten kurumlar için piyasaya sunduğu imagePROGRAF TM serisi ile geniş formatlı inkjet yazıcılarını kullanıcılarla buluşturuyor.

Kurumsal, inşaat, perakende ve eğitim gibi çeşitli sektörlerde kullanıcıların ihtiyaçlarına maksimum seviyede yanıt veren bu yeni yazıcılar ile yüksek kalitede çizim, harita ve poster üretimi yapılabiliyor.

Düşük hacimde baskıya ihtiyaç duyan iş yerleri için daha az yer kaplama ve sessiz çalışma özellikleriyle dikkat çeken imagePROGRAF TM serisi geniş yelpazesindeki ürünlerle sağlam ve gelişmiş formatlı yazıcı ihtiyaçlarını mükemmel seviyede karşılıyor.

Aralık 2017’de Canon tarafından piyasaya sunulan bu yeni yazıcılar, yer sıkıntısına sahip ofis ortamları için optimize edilmiş kompakt ve sessiz cihazlar olarak ön plana çıkıyor. Seride yer alan TM-200/205 modelleri, imagePROGRAF iPF Serisine kıyasla 982 x 887 mm ile %9 daha az yer kaplıyor.

Ofis ortamları için mükemmel bir tasarım

Yeni imagePROGRAF TM Serisi, iyileştirmeler yapılan yeni yazılım araçları ve sezgisel işlem paneli sayesinde ekstra bir uzmanlık beceresine gerek duymadan kullanıcıların cihaz ile kolayca işlem yapabilmelerine olanak tanıyor. imagePROGRAF TM serisi ürünleri, Platen Emiş Fanlarına takılabilen susturucu sayesinde kapalı ofis ortamlarında cihazların çalışma seslerinden kaynaklanabilecek gürültülerin engellenmesine de imkan tanıyor. Bununla birlikte azaltılan kağıt kesici titreşimi sayesinde daha net kesimler yapabilen imagePROGRAF TM serisi, geliştirilmiş özellikleri ile ofis ortamlarındaki iş akışlarını kolaylaştırıyor.

Cevap bırakın