Canon ilk belge tarayıcısının 20’nci yılını kutluyor

0

Canon, ilk belge tarayıcı modeli DR-3020’nin tüketicisiyle buluşmasının 20. yılını kutluyor.

Canon, fotoğraf ve baskı sektörünün önde gelen markalarından biri. Japonya merkezli teknoloji şirketi, köklü geçmişi ile birlikte sayısız öncü cihaz ve hizmetin de mimarı aynı zamanda. Bu kapsamda belgeleri mikrofilme alan ilk belge yakalama cihazı Rotary Filmer’ı 1959 yılında, mikrografik ekipman teknolojisinin kullanıldığı DR-3020’yi ise 1996 yılında piyasaya sunan Canon, ilk belge tarayıcı modelinin 20. yılını kutluyor.

O günden bu güne ürün serisini genişleten, yüksek hızda yakalama performansı sunan yüksek hacimli üretim tarayıcılar üreten Canon, ideal ofis masaüstü modelleri ve seyahate uygun kompakt taşınabilir modellerle sektörün en iyileri arasında yer alma iddiasını sürdürüyor.

Yüksek pazar payı ile iddialı

Canon, DR-3020’nin piyasaya sunulmasının 10. yılında, görüntü işlemede adeta sihirli bir formül sunarak “imageFORMULA” markasını üretmeye başlamıştı. Canon o günden bu yana, müşterileri ve çalışma ortamlarının, tek tuşla işlem rahatlığı ve PC’den girişe gerek olmadan ağdan tarama gibi, değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özellikleri olan yeni modeller ve işlevlerle ürün serisini genişletiyor. Bu giriş cihazlarını farklı sektörlerdeki müşteriler, iş akışlarını desteklemek için kullanıyor.

Canon, bugün geldiği noktada tarayıcı segmentinde en yüksek pazar payına sahip markalardan biri konumunda yer alıyor.

MediaMarkt’taki her bütçeye uygun yazıcı modellerini incelemek ve dilerseniz online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın