Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelCanon, fotoğraf uygulaması Lifecake’i satın aldı

  Canon, fotoğraf uygulaması Lifecake’i satın aldı

  1__iPad_TimelineCanon, ebeveynlerin, çocuklarının fotoğraflarını kronolojik olarak kaydedip paylaşabildiği Lifecake uygulamasını satın aldığını duyurdu. Lifecake ile ebeveynler çocuklarının fotoğraflarını cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden tek bir uygulamada toplayabiliyor.

  Ailelere yönelik bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Lifecake ile anne babalar çocuklarının hayatlarının kronolojisini kayıt altına alıyor. Fotoğraflar ve videoları diğer aile bireyleri ve arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Tüm aile üyeleri akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve basılı foto defterlerinden aile fotoğraflarını görebiliyor.

  Full_SuiteCanon Europa Dijital Hizmetler Direktörü Alberto Spinelli, konuya ilişkin bir açıklamada bulunarak, “Günümüzde hepimiz eskisinden çok daha fazla cihaz kullanarak çok daha fazla fotoğraf çekiyoruz; darmadağın halde tutabiliyoruz ya da kaybediyoruz. Fotoğrafı çektiğimiz anı hatırladığımız anda, fotoğraflarımızı çabucak, parmağımızı kaydırarak bulmak ve herhangi bir ekranda yeniden yaşamak veya baskısını alıp saklamak isteriz. Canon olarak kullanıcıların isteklerine göre düzenlenen uygulamalarla tam da bunu yapabilecekleri dijital hizmetler hazırlıyoruz” dedi.

  Lifecake şu an dünya çapında İngilizce dilinde kullanılıyor. Bugün Fransızca, Almanca, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde de kullanıma açıldı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN