Canon EOS R3 ile tanışın

0

Canon, yüksek performanslı ve yüksek hızlı en yeni profesyonel aynasız fotoğraf makinesi EOS R3 modeli ile dikkat çekti. Profesyonel fotoğrafçılar ve videograflar için tasarlanan EOS R3, üstün çekim, kayıt becerileri ve kullanım kolaylığıyla spor, vahşi yaşam ve haber fotoğrafçıları için yeni bir çağın başladığının habercisi oldu.

Canon, çıkarttığı her yeni ürün için yaptığı uzun Ar-Ge çalışmalarıyla optik mükemmelliği yakalamayı hedefliyor. Yeni EOS R3’ün teknik özellikleriyle cihaz, nesne izlemeyi başka bir seviyeye taşıyor ve makine işlevleri arasına yarış otoları ve motosikletler dahil olmak üzere motor sporları için Otomatik Odaklama (AF) takibi ekliyor. Ayrıca yüksek hızda örneklemeyle 4K video kaydedebilen cihaz film yapımcıları için de yeni ve uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Canon EOS R Sistemi ürün serisinin görüntü kalitesi EOS R3’te üst düzey bir performansla buluşuyor. EOS R3’ün RF Yuvası, Canon’un RF lensleriyle birlikte kullanıldığında, herhangi bir fotoğraf makinesi ve lens ikilisinde benzeri görülmemiş bir optik mükemmellik yakalanabiliyor. Sonuç olarak spor, vahşi yaşam ya da haber çekimi fark etmeksizin profesyonel fotoğrafçılar için daha önce akıllarına dahi gelmeyen yollarla saliseler içinde akıp giden anları tam zamanında yakalayabilme fırsatı yaratıyor.

Hızlı hareket eden nesnelere keskin odaklanabilen çekimler

Kadraj etrafında araba ve motor gibi hareketli nesneleri takip eden profesyoneller, Canon’un Dual Pixel CMOS AF teknolojisi sayesinde, 30 kare/sn’de RAW çekim yaparken dahi, EOS R3’ün keskin odaklanma becerisinin keyfini çıkarıyor.

EOS R5 ve EOS R6’da bulunan AF takibi teknolojisine sahip olan EOS R3, kişilerin, küçük kuşlar dahil hayvanların, yarış arabalarının ve motosikletlerin takip edilmesini kolaylaştırıyor, başta motor sporları fotoğrafçıları olmak üzere profesyonel fotoğrafçılara bulunmaz bir nimet sunuyor. Ayrıca ışık yetersizleştiğinde ya da aşırı karanlıkta -7 EV veya daha düşük ışık seviyelerinde odaklanma kapasitesinden kaybetmiyor.

Cevap bırakın