Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraCanon EMEA Başkanı ve CEO'su Yuichi Ishizuka’dan Türkiye'ye özel ziyaret

  Canon EMEA Başkanı ve CEO’su Yuichi Ishizuka’dan Türkiye’ye özel ziyaret

  Canon EMEA Başkanı ve CEO’su Yuichi Ishizuka, Canon’un bölgeye olan bağlılığını vurgulamak üzere Türkiye’ye ilk resmi ziyaretini gerçekleştirdi.

  Kapsamlı programının bir parçası olarak Ishizuka, Canon Eurasia’nın liderleri ve çalışanlarıyla bir araya gelerek pazar dinamikleri, satış stratejileri ve Türkiye’deki gelecek yatırımlar hakkında görüşmeler gerçekleştirdi. Türkiye’nin öncelikli pazarlardan biri olarak stratejik bir rol oynadığını dile getiren Ishizuka, ülkenin hızlı büyümesini ve EMEA bölgesi için önemini vurguladı.

  Ishizuka, “Bu ziyareti yalnızca çok önemli bir iş ziyareti olarak değil, aynı zamanda sahadaki ekiplerimiz ve müşterilerimizle bağlantı kurmak, işimizi güçlendirmek ve topluma katkı sağlamak üzere yapacağımız gelecek yatırımları keşfetmek adına da paha biçilmez bir fırsat olarak görüyorum. Türkiye müşteri tabanı ve demografik profili ile stratejik vizyonumuzda önemli bir yere sahip.” dedi.

  Canon’un Türkiye’nin sosyal ve ekonomik altyapısına olan bağlılığını vurgulayan Ishizuka, şirketin gelişen pazar taleplerini karşılama ve topluma fayda sağlama konusundaki kararlılığını yineledi; “En son teknolojileri sürekli olarak takip etmemiz ve ortaya çıkan trendlere karşı duyarlılığımız, müşterilerimize olağanüstü değer sunma taahhüdümüzün altını çiziyor. Canon Gençlik Programı ve Satışta Kadın gibi projelerimiz ise araç, ekipman ve bilgi birikimimizi kullanarak toplumu destekleme çabalarımızı ortaya koyuyor”.

  Canon Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü Venkatasubramanian (Subbu) Hariharan, Ishizuka’nın değerlendirmelerinin altını çizerek Türkiye’nin Canon’un bölgesel stratejilerindeki önemini vurguladı. Hariharan, “Güçlü bölgesel yapılanmamız, Türkiye’nin dinamik pazar yapısı ve genç nüfusuna yönelik stratejilerimizi doğru yöneterek kaynakları etkin bir şekilde kullanmamızı sağlıyor” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN